Moderátorka Jílková laškovala na cigaretce s programovým ředitelem ČT

3. ledna

Kotelnice Jílková laškovala s programovým ředitelem Fridrichem. | foto: Showpix

Hvězdné moderátorce Michaele Jílkové (50), kterou proslavil dnes již legendární pořad Kotel, se rozpadlo manželství v listopadu 2017. Od té doby ji nikdo s novým partnerem neviděl a i sama Jílková přiznala, že je sama a zatím jí to tak vyhovuje. Ale možná už se rozhodla vrhnout se „znovu na trh“! Všímaví paparazzi ji vyfotili se svým šéfem, programovým ředitelem České televize Milanem Fridrichem (48) na laškovné cigaretce.

Jílkovou a Fridricha zachytili fotografové před budovou České televize. Oba kuřáci si společně dopřáli cigaretku a také spolu během krátké pauzy poklábosili.

Podle fotek je zřejmé, že si spolu dobře rozumí. Fridrichovi se povedlo Jílkovou, která je známá spíše jako rázná a vážná žena, několikrát rozesmát. 

Populární moderátorka si také během rozhovoru se svým šéfem svůdně pohrávala s vlasy a po Fridrichovi chvílemi „hodila očkem“. 

Michaela Jílková laškovala před budovou ČT s programovým ředitelem Milanem...

Michaela Jílková laškovala před budovou ČT s programovým ředitelem Milanem Fridrichem.

Vypadalo to, že si moderátorka pořadu ČT Máte slovo se svým šéfem dobře rozumí, rozhodně alespoň v té profesní stránce, ostatně jak Fridrich, tak Jílková jsou komunikativními a společenskými lidmi.

Dali si spolu cigárko a vyměňovali si úsměvy.

Dali si spolu cigárko a vyměňovali si úsměvy.

Jílková byla dvanáct let vdaná za obchodníka Vladimíra Dvořáka. Rozvedli se v roce 2002. Poté tvořila pár s mediálním poradcem Michalem Voráčkem, kterého si vzala v roce 2014 po dvanáctileté známosti. S ním se rozvedla v listopadu 2017.

Manželství s Michalem Voráčkem se jí rozpadlo v roce 2017.

Manželství s Michalem Voráčkem se jí rozpadlo v roce 2017.

Manželství v roce 2008 krachlo i Milanu Fridrichovi, který byl čtyři roky ženatý s hvězdnou reportérkou České televize Norou Fridrichovou. Ta po rozvodu skončila se sporťákem Robertem Zárubou.

Milan Fridrich a jeho bývalá manželka Nora Fridrichová.

Milan Fridrich a jeho bývalá manželka Nora Fridrichová

Fotogalerie

Anketa

Moderátorka Jílková laškovala na cigaretce s programovým ředitelem ČT

Super 21
Haha 15
Tvl 13
Komentáře