jít naiDNES.cz

Dvojnásobný táta Frolík: Přál bych si syna, ale Diana se na to netváří

Michael Frolík vyvedl své holky. | foto: Instagram Diany Kobzanové

Hvězda NHL Michael Frolík (31) září nejen na ledě, ale také jako tatínek dvou malých holčiček, které má s modelkou Dianou Kobzanovou (37). I když sám říká, že má z dětí nervy v kýblu, dalšímu miminku by se nebránil, ale co na to jeho partnerka? O střeženém soukromí se rozpovídal pro Expres.

Hvězdného hokejistu Michaela Frolíka Expres potkal na charitativním turnaji v Ďolíčku, kde oblékl dres fotbalového klubu Real Top Praha, se kterým vybral na nemocné děti neskutečných 345.300 Kč. Ještě před zápasem jsme ho vyzpovídali nejen o sportu, ale také o tom, jak to mají doma s Dianou Kobzanovou

Před rokem se stal dvojnásobným a hrdým tatínkem dvou malých holčiček. Jsou to jeho princezny, na které nedá dopustit, ale přiznává, že občas mu docházejí síly.

„Bezesporu je miluju, ale také přiznávám, že někdy tak zlobí, že by je člověk zabil. Ale jinak to jsou moje holčičky, se kterými tak rád trávím čas. Umí si mě omotat kolem prstu, jsem spíše rozmazlovací tatínek,“ rozpovídal se Michael Frolík.

Ten i přesto, že toho má někdy plné zuby a bral by více odpočinku, myslí na třetí dítě. Přece jen jako muž by si přál svého následovníka.

Michael Frolík a Diana Kobzanová.

Michael Frolík a Diana Kobzanová

„Nebudu tvrdit, že bych třetí dítě nechtěl. Dokázal bych si to představit, že bychom zapracovali na chlapečkovi, ale moje polovička se na to moc netváří a já hlavně asi kluky dělat ani neumím, takže je velká pravděpodobnost, že by to byla třetí holka,“ smál se Michael.

Ten pořád válí v NHL a rád by, aby to tak ještě nějakou dobu zůstalo. Na návrat do Česka nepomýšlí, s rodinou se uhnízdili v Kanadě, kde jsou jeho dcery zvyklé. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat