Rodina je základ: 4 generace klanu Douglasových u jednoho stolu včetně táty Kirka (102)

20. srpna 2019
Na první pohled je to rodina jako každá jiná. Ne tak docela. To, co vidíte na fotce, jsou čtyři generace klanu Douglasových, který se sešel u jednoho stolu. Nejstaršímu členovi, legendárnímu představiteli Spartaka Kirku Douglasovi, je 102 let, nejmladší rodinnou posilou je pak dvacetiměsíční dcera Camerona Douglase (40), jenž si odseděl šest let za mřížemi kvůli prodeji drog.

Když se sejde celá rodina Douglasových u jednoho stolu, je zapotřebí tolik židlí, kolik by zaplnilo jedno menší divadlo. 

Čtyři generace pohromadě, včetně nejstarších členů, se potkaly o víkendu v domě Michaela Douglase (74) a jeho manželky Catherine Zeta-Jones (49).

Na první pohled se zdá, že je to obyčejná rodinná sešlost.

Neservírují se humři, pravý (jeseteří) kaviár ani neteče šampaňské ze zahradní fontánky. Naopak, na plastovém omyvatelném ubruse je naservírované pečivo, káva s mlékem a letní (zřejmě nealkoholické) koktejly a ochucené vody na osvěžení.

Klan Douglasových u jednoho stolu

Klan Douglasových u jednoho stolu, uprostřed sedí Catherine, manžel Michael s mladším synem stojí v pozadí. V popředí se usmívá Michaelův starší nezdárný syn Cameron, jehož pustili z vězení. Drží dceru Luu.

Klan Douglasových u jednoho stolu

Klan Douglasových u jednoho stolu

Stařešina Kirk Douglas (102), nejznámější představitel hrdinného Spartaka, sedí nedaleko své druhé manželky Anne Buydens (100), s níž je v manželství neskutečných 59 let.

Ve filmu Spartakus

Kirk Douglas ve filmu Spartakus (1960)

Michaelova maminka Diana Dill se s Kirkem rozvedla v roce 1951 a Michael se svou macechou Anne vždy dobře vycházel, kolem starých manželů stojí děti Michael, Joel a Peter Douglasovi.

Sešlosti se účastnily samozřejmě i děti Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jones, syn Dylan (19) a dcera Carys (16).

Kirk Douglas se synem Michaelem a s vnukem Cameronem.

Kirk Douglas se synem Michaelem a vnukem Cameronem

Nejstarší Michaelův potomek Cameron, jehož má se svou první ženou Diandrou Luker (rozvedeni v roce 1995), se usmívá do kamery v rohu stolu i s partnerkou a dvacetiměsíční dcerou Luou Izzy.

Zdá se, že temné období má Cameron dávno za sebou. V roce 2010 byl totiž odsouzen k pěti letům vězení za prodej heroinu a pervitinu.

Později mu byl trest ještě o tři roky navýšen kvůli pašování drog do vězení. Nakonec si za dobré chování odseděl pouhých šest let a pouhý rok po propuštění se Cameronovi s partnerkou narodila dcera Lua. Dnes je z něj spořádaný otec od rodiny.

Rodinu si Cameron nemůže vynachválit.

„Nikdo z nich mě nikdy neodsoudil za to, co jsem udělal. Catherine Zeta-Jones je tvrďák, ona je z Walesu a svoje místo na slunci si vydobyla jen čirým talentem a dřinou. I otec mě vždy podporoval. Ulevilo se mu, když jsem šel za mříže. Bál se, že bych jinak zemřel nebo že by mě někdo zabil,“ nechal se slyšet první Douglasův syn.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:28 středa 18. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • 27
  • 16
  • 15
  • 14
  • 14
  • 13
Komentáře