Francouzi se chtějí soudit kvůli fotkám Kate nahoře bez a sexy Meghan Markle

V roce 2012 francouzští paparazzi načapali Kate Middleton (36) bez horního dílu plavek a královský dvůr za to vysoudil náhradu 92 tisíc liber za narušení soukromí. Dnes se právníci časopisu Closer, který snímky vydal, soudí a vyžadují snížení částky. Tvrdí, že to pokuta byla nepřiměřená. Na vlastní obhajobu pak hodlají vytáhnout sexy fotky Meghan Markle (36) pro Men's Health. „Je to pokrytecké platit za odhalené fotky takovou sumu, když mladší členové královského dvora se sami fotí pro zviditelnění,“ brání se Francouzi.

Právníci francouzského magazínu Closer zítra stanou ve Versailles před soudem a znovu se otevře případ paparazzi fotek Kate Middleton, za které královská rodina vysoudila 92 tisíc liber (v přepočtu to tehdy byly téměř tři miliony korun). Podle zástupců časopisu Closer byla pokuta nepřiměřená, neboť v obdobných případech obvykle dosahuje výše částky pod sto liber (kolem tří tisíc korun). Vyžadují tedy snížení pokuty.

Na svou obhajobu se právníci rozhodli použít sexy fotky Meghan Markle, která pro Men’s Health v minulosti natočila sérii sexy záběrů, při kterých griluje hamburgery, olizuje si u toho svůdně prsty a odhazuje tričko. K tomu patrně využijí i další kompromitující záběry, které současnou vévodkyni ze Sussexu ukazují v sexy pózách a ve spodním prádle a pochází ještě z dob její herecké kariéry.

Právníci se ohrazují tím, že je to od královské rodiny pokrytecké a prstem přitom ukazují na Meghan, která během své herecké kariéry pochopitelně pózovala ve spodním prádle nebo při erotických scénách mnohokrát.

Zástupci magazínu Closer by si ale měli uvědomit, že srovnávají nesrovnatelné. Zatímco v roce 2012 paparazzi fotografové uspořádali hon na budoucího nástupce trůnu prince Williama a jeho choť, vnikli do jejich soukromí a vévodkyni zachytili bez vrchního dílu plavek, Meghan Markle v době pořízení snímků (2013) ještě prince Harryho ani neznala a byla to koneckonců i její práce. Ať už propagovala sebe, nebo natáčela žhavou scénu v seriálu Kravaťáci, Meghan se prostě živila jako herečka, od níž se odvážnější scény očekávají.

Navíc to byli právě Francouzi, kteří po smrti princezny Diany začali uplatňovat zákon, jenž novinářům zakazoval nahánět celebrity a ohrožovat jejich soukromí. Zítřejší soud se ze všech těchto pohledů jeví naprosto nemístně a argumenty francouzských právníků pochybně.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:49 10. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  27
 • Super
  15
 • Tvl
  15
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
 • Haha
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat