jít naiDNES.cz

A dost! Královna Alžběta měla nařídit vévodkyním, aby spory okamžitě urovnaly

Vévodkyně se snaží na spory zapomenout. Alespoň o Vánocích. | foto: reprofoto: Daily Mail

Že by konec královských šarvátek? Zdroj sdělil serveru deníku The Sun, že královna Alžběta II. se rozhodla zasáhnout v případě znesvářených vévodkyní Kate Middleton a Meghan Markle. Konflikt vyplul na povrch v momentě, kdy těhotná vévodkyně ze Sussexu s princem Harrym oznámili, že se stěhují. Od té doby prosakují na veřejnost informace o tom, jak jedna druhou nemůže vystát.

Návštěva vánoční mše v norfolkském Sandringhamu patří mezi královské tradice, bez nichž se Vánoce královské rodiny nemůžou obejít. Jenže zatímco loni vše vypadalo jako ze žurnálu a ostře sledované královské páry házely jeden úsměv za druhým, letos se dobré náladě muselo trochu pomoci.

Královna Alžběta s princem Charlesem se usnesli na tom, že nevraživost mezi vévodkyněmi musí ustat a nesmí být nadále na odiv. Zvláště v době Vánoc,“ prozradil serveru britského deníku The Sun zdroj z královského paláce.

A tak se vydaly královské páry spolu s princem Charlesem směrem ke kostelu, kde se vánoční mše sloužila. Přitom nic nenasvědčovalo tomu, že by to mezi Meghan a Kate mělo jakkoliv skřípat. Vévodkyně rozdávaly úsměvy a během chůze došlo i na přátelský kontakt, když těhotná Meghan Markle své švagrové položila ruku na záda.

Je otázka, jak moc je celý spor založený na pravdě. Tento podivný zdroj, z něhož cituje deník The Sun, se už poněkolikáté ukázal jako nedůvěryhodný. Údajný spor měl navíc prosáknout v době, kdy vévodkyně s vévodou ze Sussexu oznámili, že se stěhují z Kensingtonského paláce do sídla Frogmore ve Windsoru.

Stěhování má ale nejspíš mnohem pragmatičtější důvod, pár chce jen svoje soukromí a více prostoru pro nově vznikající rodinu v domě, který dostali od královny.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:57 25. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Super
  24
 • Haha
  22
 • Tvl
  17
 • Sladký
  16
 • Cože
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat