Janeček s Mátlovou jsou opět jako šťastná rodina. Není to jen hra pro veřejnost?

Janeček, Mátlová a jejich dcerka působili jako šťastná rodinka. | foto: Profimedia.cz

Dorazí Tereza Mátlová na premiéru muzikálu Ples upírů, nebo zůstane její křeslo prázdné? To byla otázka, která po událostech posledních týdnů, kdy vyšlo najevo, že operní diva opustila producenta Františka Janečka, zajímala všechny hosty Goja music hall. A přestože několik minut před začátkem představení i s malou Emilly Anne přicupitala, něco na její přítomnosti nesedělo.

Jsou opět spolu a všechny křivdy jsou zapomenuty, nebo šlo o povinné divadélko pro hosty slavnostní premiéry muzikálu Ples upírů, aby nemusel producent František Janeček odpovídat na dotazy, proč nedorazila matka jeho dcerky Tereza Mátlová?

To zajímalo všechny přítomné hosty nedělní premiéry. Z jejich chování ale nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo jednat o sehrané divadlo. A o návratu vypovídá i Janečkovo vyjádření.

„Nikdy jsem se ke svému soukromí nevyjadřoval, nebudu ani teď. Řeknu jediné. Nejdůležitějším člověkem v mém životě byla, je a bude má osmiletá dcera. Co jednou miluji, miluji navždy,“ nechal se slyšet vlivný producent, který tak naznačil, že ačkoliv jej Mátlová veřejně svým odchodem a odhalenou nevěrou potupila, on ji nikdy nepřestal milovat.

Jenže to nebylo to poprvé a nebude to možná ani naposledy, kdy se se Mátlová impulsivně s Janečkem rozešla a posléze přišla zpátky s prosíkem. Pokud je to i tento případ, ukáže až čas. Jedno je ale jisté. Pokud šlo i divadlo, aby na veřejnosti působili jako šťastná rodina, povedlo se.

Snad to oběma bude kvůli dceři stát za to.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Haha
  11
 • Super
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat