jít naiDNES.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil Matěj Hádek rozhovor pro Expres.cz. Nelíbila se mu totiž otázka našeho redaktora, který se ho ptal na mediálně propíranou aféru s Lucií Vondráčkovou. Hádek se dal okamžitě na útěk. Jako když práskne do koní, vystartoval rozčílený herec a začal zmateně kličkovat mezi lidmi. Když později přišlo na oficiální focení, schovával se za sloup a nakonec vrazil do jednoho z přítomných fotografů.

Když počátkem srpna loňského roku Tomáš Plekanec prostřednictvím svého facebookového účtu oznámil, že se s Lucií Vondráčkovou dohodli, že půjdou od sebe, Česko začalo spekulovat, co za tím vězí. Brzy se začaly rojit informace, že si stále ještě manželé nebyli příliš věrní.

Zatímco Tomáš Plekanec záhy svůj vztah s Lucií Šafářovou přiznal a již spolu budují nové hnízdečko lásky za patnáct milionů korun, v němž chtějí vychovávat jeho syny, které má právě s Vondráčkovou, zpěvačka poměr s Hádkem od prvních okamžiků vehementně popírá. A to i přes to, že kolují zvěsti, že mají existovat nějaké kamerové záznamy, jak k ní Hádek leze v noci přes zahradu, což má být údajný důkaz jejich poměru.

Tyto zvěsti podpořil sám Plekanec v rozhovoru pro Seznam Zprávy. „Ano, už začátkem června se ke mně dostaly nahrávky, jak k nám chodí po nocích domů, protože security služba si myslela, že nám do baráku leze nějaký zloděj. Ale víc to komentovat nebudu,“ prozradil Plekanec.

Vondráčková ale poměr s Hádkem popírá. „S Matějem jsme natočili nový klip na písničku Paralelní světy. Premiéra bude 9. září 2018 a v říjnu vychází nová deska Růže,“ vysvětlovala nám jejich vztah ještě v srpnu s tím, že jsou jen kamarádi. V rozhovoru pro magazín Story se Hádkovi dokonce veřejně omluvila. „Matěji Hádkovi se moc omlouvám za to, že byl zatažen do téhle mely. Dělám teď jen to, co kvůli svým dětem musím,“ řekla tehdy Vondráčková.

Jelikož se dosud Hádek ke svému údajnému poměru s Lucií Vondráčkovou nevyjádřil, zkusili jsme se ho zeptat přímo na slavnostní premiéře filmu „Úhoři mají nabito“, kde se po delším čase objevil na veřejnosti. Ačkoliv nám poskytl rozsáhlý rozhovor o filmu, ve chvíli, kdy padlo jméno Lucie Vondráčkové, jako by dostal zkrat. Beze slov se totiž otočil a pelášil pryč jako zajíc.

Přitom úplně stačilo, kdyby řekl, že jsou kamarádi a dál se nebude k této kauze vyjadřovat. Je tak otázkou, zda nebudou zvěsti o jejich poměru přece jenom pravdivé. Od chvíle, kdy jsme se ho zeptali na Lucii Vondráčkovou a on před námi doslova uprchl, začal se chovat velmi zvláštně. Po zbytek večera se díval téměř výhradně do země, a když skončilo společné focení, dal se znovu do běhu a vůbec mu nevadilo, že mu v cestě stojí jeden z fotografů. Toho nekompromisně srazil k zemi. 

Jelikož další rozhovory Hádek nedal, otázka týkající se Vondráčkové zůstala nezodpovězena.

Tak snad příště: Jen počkej, Hádku!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:09 21. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  245
 • Trapas
  180
 • Super
  65
 • Tvl
  49
 • Sladký
  34
 • Cože
  26
Komentáře