Zounar se pustil do zdravého vaření: Chce se vejít do svatebního obleku?

26. ledna 2021
Dlouhé hodiny v dabingovém studiu a nevhodná životospráva, kdy nechyběly kalorické bomby, zato pohybu bylo poskrovnu, v případě Martina Zounara (53) znamenaly pěkných pár kilo navíc. Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 po dietách, které ve finále skončily jen „parádním“ jo-jo efektem, vsadila na zdravější jídelníček a přidala pohyb. To samé radí i svým fanouškům a blízkým.

S novým rokem Martin Zounar přehodnotil svůj životní styl, koukl se do zrcadla a řekl si, že takhle by to už fakt nešlo. Tentokrát nevsadil na některou z diet, které v minulosti absolvoval, zhubl, někdy i dost výrazně a pak zase všechno (a ještě víc) nabral zpátky.

Bobo Švarc z Ordinace v růžové zahradě 2 přišel na to, že pokud se chce vejít do svatebního roucha, bude muset svůj redukční plán a jídelníček postavit úplně jinak. „Hrášek a prsíčko... A co z toho bude za dobrotu? Uvidíte ve středu,“ lákal ke sledování svých videí na Instagramu herec.

V jedné z dalších upoutávek si pak pro své fanoušky připravil suroviny na polévku, které jsou v zimě a navíc při hubnutí velmi šikovným spojencem.

„Polévka je grunt, do žaludku špunt,“ vtipkoval Martin, který se v době pandemie na Instagramu docela našel a hojně tohoto komunikačního kanálu využívá.

Kromě zdravého vaření často a rád vyráží na dlouhé procházky se svou psí smečkou, a tak se zdá, že by jeho redukční plán konečně mohl klapnout. S extrémními programy na hubnutí už nechce mít nic společného. Někomu možná k vysněné postavě pomohly, to ale nebyl jeho případ.

„Lidi, já jsem dal opravdu za měsíc a půl patnáct kilo dolů. Já jsem normálně úplně rozkvetl! Tak jsem si řekl, že to takhle půjde a bude to skvělé, ale uplynuly tři měsíce, přišel jo-jo efekt a ještě bonus pět kilo nahoru,“ komentoval jednu ze svých diet, kdy jedl jen jídla z pytlíku, pro televizi Barrandov.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:06 středa 26. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 27
  • 25
  • 20
  • 15
  • 15
  • 14
Komentáře