jít naiDNES.cz

Ditmar končí v České Miss, dohnaly ho zdravotní potíže. Kdo to nyní povede?

Martin Ditmar a Eva Čerešňáková se chtějí soudit s Táňou Makarenko. | foto: Profimedia.cz

Bývalá modelka Eva Čerešňáková zůstává na soutěž krásy Česká Miss sama. Její partner Martin Ditmar musel projekt náhle opustit. Důvodem jsou jeho vleklé zdravotní potíže.

Národní soutěž krásy Česká Miss oznámila, že Martin Ditmar, jeden ze spolumajitelů, odchází z projektu. Důvodem jsou zdravotní potíže. 

„Z České Miss odcházím ze zdravotních důvodů. Na základě okolností, které se mi v loňském roce staly, a na opakované doporučení lékařů jsem se rozhodl, že odejdu z vedení soutěže krásy,“ řekl Ditmar, který licenci na soutěž krásy získal se svou partnerkou Evou Čerešňákovou v roce 2016.

Jenže v létě roku 2017 ho začalo trápit zdraví. V srpnu byl dokonce s bolestmi břicha převezen do zlínské nemocnice, kde doslova několik měsíců bojoval o život. 

„Kvůli nakumulovanému vnitřnímu stresu, který jsem nedostatečně odbourával, jsem si přivodil akutní zánět slinivky,“ vysvětlil důvody začátku zdravotních komplikací, za nimiž údajně nestojí práce kolem soutěže krásy, ale dlouhodobé pracovní aktivity. „Rád pracuji a v posledních dvaceti letech jsem to přeháněl, což se mi nevyplatilo,“ přiznal.

Přestože Ditmar na svém tempu ubral a od nového roku si naordinoval méně práce a více odpočinku, potřebuje absolutní klid. 

„Lékaři mi doporučili, abych práci co nejvíce odsunul a opravdu více myslel na své zdraví. Proto jsem se rozhodl z projektu Česká Miss odstoupit,“ dodal. S jeho rozhodnutím souhlasí i Eva Čerešňáková, která na celý projekt zůstává sama.

„Je to nepříjemná záležitost, ale zdraví každého člověka by mělo být na prvním místě. Finále České Miss je již 2. června v multifunkční aréně Gong v Ostravě a pracovní tempo a nasazení je maximální, takže plně chápeme rozhodnutí Martina Ditmara. Jeho aktivity, až do odvolání, přebírám já a věřím, že se vše zvládne,“ řekla Čerešňáková, která při nedávné tiskové konferenci také oznámila, že do projektu Česká Miss vchází i nový spolumajitel, kterým je mezinárodní kosmetická firma Juliette Armand.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:15 pondělí 10. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Tvl
  11
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  8
Komentáře