jít naiDNES.cz

Slíbená princezna Dancingerová jako boxerka Erika: Ve sprše ji nahradila dublérka

Marta Dancingerová známá z pohádky Slíbená princezna se v roli boxerky Eriky v Ordinaci v růžové zahradě pořádně odvázala. Některé scény odmítla, a tak do sprchy musela dublérka. | foto: Koláž Expres.cz

Znojemská rodačka Marta Dancingerová (27) o sobě dala vědět v pohádce Slíbená princezna (2016). Vánoční počin České televize, který byl nepovedenou fúzí Zlatovlásky a Pirátů z Karibiku byl jeden velký propadák. Po mateřské dovolené se herečka představila v Ordinaci v růžové zahradě v roli boxerky Eriky. Ani tady si ji diváci a hlavně divačky moc neoblíbí. Svede jejich miláčka Štěpána Benoniho (34).

Pro Martu Dancingerovou byly milostné scény se Štěpánem Benonim, který v Ordinaci v růžové zahradě hraje záchranáře Marka, křtem ohněm. „Ne že bych se nikdy nesvlékla během natáčení, ale když byla možnost mít dublérku, ráda jsem toho využila. Když se vyskytne scéna, kde to nepůjde a bude to mít opodstatnění, možná do toho půjdu. Když to šlo vyřešit jinak, byla jsem ráda,“ řekla k lechtivé scéně stydlivá herečka.

„Stáli jsme tam nejdřív jako tydýti. Vždycky je to trochu trapné, nakonec to dopadlo dobře dopadlo,“ oddechla si Dancingerová, která svolila s líbáním, když ale došlo na její pozadí, poprosila o dublérku.

V boxerském ringu Zlatovláska ze Slíbené princezny, kde byl jejím partnerem Jan Cina, náhradnici nepotřebovala. „Prošla jsem lehkou průpravou boxu. Učil mě Matouš Rajmont, který se možná bál, že přijde holka s gelovými nehty a nebude umět ani skákat přes švihadlo. Snad se mu pak ulevilo, že nejsem úplný kopyto,“ přiznala herečka a členka souboru Švandova divadla, která si aktuálně užívá hlavně mateřské povinnosti se synem Toníkem.

Box Martu chytil natolik, že se mu možná bude věnovat i nadále. „Bylo to zábavný. Sem tam mi Matouš nějakou vrazil, když viděl, že se nekryju. Nebyla to žádná velká rána, ale člověk se přece jenom otřese,“ dodala Dancingerová.

Ve finále je dobře, že se umí bránit. Fakt, že v Ordinaci coby Erika svedla zadaného Marka, jí některé divačky jen tak neodpustí...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:00 26. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  12
 • Super
  11
 • Haha
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
Komentáře