Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Z(a)tracená láska Marka s Marcelou: Nevěry, rozchod v těhotenství, zasnoubení před celou halou

  Tématem číslo jedna v českém showbyznysu je zasnoubení zpěváka Marka Ztraceného (34) s jeho dlouholetou partnerkou a matkou jeho jediného syna Marka (8) Marcelou Skřivánkovou (34). Každý viděl jen to pozlátko, že se Marek před tisíci lidmi vyznal z lásky k přítelkyni, ale málokdo v té chvíli tušil, kolik útrap jejich vztah přinášel, kolik bolesti i způsobil. Bude mít tato pohádka dobrý konec?

  Láska mezi začínajícím zpěvákem Markem Ztraceným a moderátorkou televize Óčko Marcelou Skřivánkovou vznikla na filmovém festivalu v Karlových Varech v roce 2009. Na první pohled se do sebe zamilovali a nechtěli bez sebe udělat krok. 

  „Vrátili jsme se na místo činu. Před deseti lety jsme se tady seznámili a už spolu zůstali. To se musí oslavit. Třeba nějakou skleničkou či milováním,“ řekl loni ve Varech Expresu sám Marek. Jenže už neříkal, že vztah netrval celou tu dobu.

  Pohádka se nejdříve nekonala. Vášeň a zamilovanost vydržely pouhý rok, kdy se pár rozešel a Marcela, která si myslela, že to bude napořád, ostrouhala. Mělo to však jeden velký háček!

  Chvíli poté, co ukončili vztah, moderátorka zjistila, že je těhotná. Jenže v té době (2010) se Marek nechtěl vázat, cítil se příliš mladý na to, aby byl tátou. Nedokázal si představit být ve vztahu s někým, s kým v tu chvíli být nechtěl.

  Proslýchalo se, že Marcelu nechal na holičkách, což Marek v rozhovorech po delším čase tak trochu potvrzuje. Až když přišel Mareček na svět, najednou pochopil, o co málem přišel a co tím způsobil ženě svého života. 

  „Myslel jsem si, že touhle dobou budu ještě svobodný mládenec, který bude spát po hotelech a bude žít jen svojí profesí. Vlastně se to i děje, i když trochu jinak než dřív. Narození syna mě svým způsobem zachránilo, jinak by to se mnou nedopadlo dobře,“ uvedl zpěvák v rozhovoru pro iDnes.cz.

  Do Varů přijel Marek Ztracený s partnerkou Marcelou oslavit desáté výročí.

  Do Varů přijel Marek Ztracený s partnerkou Marcelou oslavit desáté výročí.

  Nejprve ho ani dítě nepřimělo k tomu, aby žil zase s Marcelou. Chtěl mít volnost, užívat si s fanynkami, žít bohémský život. Jenže pak přišel zlom a uvědomil si, že nechce syna vidět jen jednou za čas a že chce zpět i jeho mámu. 

  „Jsme opět spolu jako kompletní rodina. Jsem zastánce toho, pokud je to jen trochu možné, aby rodiče byli spolu. Kdybych měl syna vidět jednou za čtrnáct dní, vyzvednout ho ze školky, vzít na zmrzlinu a vrátit ho, nebyl by to pro mě žádný život. Připadal bych si jako bezpáteřní člověk,“ vytruboval do světa, jak prozřel, a začal bydlet na Šumavě s celou svou rodinou. 

  Bohužel soužití to nemělo být zrovna idylické. Marek byl často pryč, na koncertech, na turné, jezdil se bavit do Prahy, kde mu měla dělat společnost i sličná děvčata toužící po „zářezu“ se slavným zpěvákem. Sám Marek přiznal, že měl pletky s fanynkami.

  Marek odpověděl na všechny otázky s humorem.

  Marek Ztracený odpověděl na všechny otázky s humorem.

  „Nebudu lhát, ano, spal jsem s fanynkami,“ potvrdil před časem v rozhovoru pro Expres. 

  Teď to ale vypadá na to, že je jejich vztah s Marcelou zalitý sluncem a v jejich myšlenkách je pouze a jen svatba, kterou si chtějí užít do sytosti. Že by nastalo zkrocení zlého muže?

  Zdá se, že Marek Ztracený konečně dospěl a začal si vážit „obyčejných“ věcí, jako je třeba zázemí a milující partnerka. 

  Fotogalerie  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

  Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

  Premium

  Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

  V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz