jít naiDNES.cz

Nechci být jako zapšklí starci, řekl Eben a zkusil si „podat“ Kovyho. Ten reagoval pohotově

Karel „Kovy“ Kovář vysvětloval Marku Ebenovi, k čemu jsou influenceři a youtubeři. | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák/ Ivan Kahún

I když Karlu „Kovymu“ Kovářovi (23) ve StarDance diváci nevěštili úplně zářnou budoucnost, známý youtuber překvapil a jednotlivými koly proplouvá s lehkostí a elegancí. Jedním z důvodů, proč mu z počátku nikdo neprorokoval dlouhé setrvání, bylo i to, že ho dříve narození diváci a divačky neznají, pro mnohé z nich je svět internetu španělská vesnice.

„Nechci být jako ti zapšklí starci, kteří říkají, že na ty novoty nejsou. Něco na tom musí být, že někdo hraje hry, točí se u toho a sleduje ho sto milionů lidí. Něco na tom asi je,“ podivoval se Marek Eben směrem k youtuberovi Karlu „Kovymu“ Kovářovi po vystoupení ve StarDance.

„To máte pravdu. Já vždycky vyprávím příběh, který mi říkal chlapeček v Chotěboři. Vyprávěl, jak sledoval Game Boye a do pokojíčku za ním přišel taťka a ptal se ho, proč na to kouká, proč si to nezahraje sám,“ reagoval Kovy.

„O deset minut později přišel do obýváku, kde otec koukal na fotbal, a zeptal se: Tati, proč na to koukáš v televizi? Proč si to nejdeš zahrát?“ doplnil Karel „Kovy“ Kovář za bouřlivého potlesku publika, které se jeho příběhem královsky bavilo. 

Pohotovost a vtipnou reakci ocenil i ostřílený a zkušený moderátor. „To má logiku,“ pokyvoval Eben, který tak vzal youtubery na milost a uznal, že mají svoje publikum, i když si o nich velká část společnosti může myslet své.

Uvidíme, jestli si i v budoucích dílech Eben rýpne do způsobu obživy známého youtubera. Není pochyb o tom, že moderátor je v tomto ohledu spíše stará škola, která ctí tradice a je konzervativní a hvězdy internetu má za „hrající si děti“.

Kovy dokázal, že se všetečných dotazů nebojí a umí na ně pohotově reagovat.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat