Chce Makarenko přebrat pozici České Miss? Už si změnila i název!

Táňa Makarenko. | foto: WeSnap

Majitel České Miss Martin Ditmar se stále ještě nevzpamatoval z nemoci, která jej na několik měsíců upoutala na nemocniční lůžko, a už musí řešit zásadní problém! Drápky totiž vytáhla majitelka stále se rozrůstající Miss Face Taťána Makarenko. Ta k třetímu lednu změnila název své soutěže, a to na Miss Czech Republic.

O nečekané změně informovala sama Taťána Makarenko. S hrdostí oznamujeme, že dnešním dnem 3. ledna 2018 se náš název mění z Miss Face Czech Republic na Miss Czech Republic. 9. ročník je tedy zahájený právě s tímto názvem. Logo soutěže se také změnilo a bude od dnešního dne užíváno. Soutěž a její pravidla se nemění,“ oznámila s tím, že všechny jejich vítězky tak nyní budou užívat titul Miss Czech Republic.

Úřadující čtyři vítězky Kateřina Kasanová, 1. vicemiss Kristýna Langová, 2. vicemiss Daniela Zálešáková a 3. vicemiss Veronika Volkeová nyní tedy jsou vítězkami soutěže Miss Czech Republic a v letošním roce 2018 pojedou reprezentovat ČR jako Miss Czech Republic na světové soutěže, na které vlastní licenci ředitelka soutěže Taťána Makarenko,“ píše se dále v tiskové zprávě, ze které vyplývá, že jde o Miss International, Miss Global a Miss Intercontinental – s odkazem na to, že na dvě ze tří jmenovaných soutěží posílal dívky v minulosti Miloš Zapletal, který před lety pořádal Miss České republiky.

A nutno říct, že nový název soutěže krásy Taťány Makarenko je totožný s tím Zapletalovým, ovšem s tím rozdílem, že je v angličtině.

Miss České republiky se více než pět let nepoužívá a může se tedy nechat zrušit. Řeší to moje patentová právnička. Věřím, že ví, co dělá,“ sdělila nám Makarenko na náš přímý dotaz, zda se nebojí, že se ozve dosavadní majitel ochranné známky Miss České republiky.

Martin Ditmar tak letos bude muset dořešit nejen svůj zdravotní stav, ale jako majitel České Miss bude muset šlápnout do pedálů, protože tento rok bude rozhodující v tom, čí soutěž bude na trhu číslo jedna a kdo bude tahat za kratší konec provazu. A Makarenko loni předvedla, že se s ní musí počítat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 8. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  6
 • Trapas
  4
 • Haha
  2
 • Cože
  2
 • Sladký
  2
 • Tvl
  2
Komentáře