jít naiDNES.cz

Bočanová chlapa nepotřebuje. Bulteriér Umberto vyžene každého zloděje!

Umberto je velký ochránce. Mahulena Bočanová prozradila, jak vyhnal zloděje. | foto: Profimedia.cz

Mahulena Bočanová sice bydlí v domě téměř na samotě jenom se svou dcerou Márinkou, bát se rozhodně nemusí. Doma má totiž ochránce, který je střeží dnem i nocí! Anglický bulteriér Umberto již dokonce zahnal zloděje.

S otcem své dcery Mariny Viktorem Mrázem se Mahulena Bočanová rozešla již před deseti lety, od té doby nemá stálého partnera. 

Se svou čerstvě zletilou dcerou bydlí nedaleko Prahy v domě, který si postavila. Ačkoliv je dost daleko od civilizace, nebojí se spát s otevřenými okny. Má totiž doma statečného ochránce.

„Dvakrát se nám stalo, že musel zasáhnout Umberto. Jednou k nám vlezli zloději. V době, kdy jsme dům ještě dostavovali, nám chtěli ukrást palubky. Já jsem si do té doby myslela, že máme doma míliuse, který každého přivítá. Pak ale bránil své teritorium, až jsem se bála, že tomu člověku uhryzne nohu. Zloději ale naštěstí rychle přeskočili plot jako Sergej Bubka a pelášili pryč. Policii jsem nevolala, protože jsem věděla, odkud vítr vane. Oni si to mezi sebou řekli a od té doby se u nás nikdo neobjevil,“ svěřila se nám Bočanová s tím, že když své hosty vítá u branky, je Umberto jako mílius, problém nastává, když se někdo pokouší přeskočit plot.

To se dokonce nevyplatilo ani jejímu kamarádovi, kterého pejsek zná. 

„Jednou jsem spala s otevřenými okny a dveřmi na zahradu, když k nám přijel kamarád na motorce. Když se mi nemohl dovolat, přelezl branku, protože si myslel, že ho Umberto zná, a nenapadlo ho, že by mohl být problém. Ten ho ale bez milosti sundal na zem a hlídal ho, dokud jsem nepřišla. Jen co mě viděl, odskočil od něj a začal vrtět zase ocasem. Kamarád se mi pak přiznal, že se normálně strachy počural,“ smála se herečka s tím, že její pes k tomu sice není nijak vedený, ale i tak ji a její dceru chrání.

„Je to jediný chlap v rodině, tak nás hlídá. S ním se nebojíme a cítíme se doma bezpečně,“ přiznala Bočanová na tradiční akci s názvem Psí den s Prahou 13

Právě tam přiznala, že jí Umberto dělá nejen radost, ale i starost. V nestřeženou chvíli jí sežral dvacet tisíc korun.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře