Mahulena Bočanová utíká z Česka! Proč se chce stěhovat pryč?

20. března 2019
Herečka Mahulena Bočanová (52) vždycky byla hrdou Češkou, ale teď najednou začala obracet. Nejradši by to tu co nejdříve zabalila a odjela daleko pryč. Co stojí za tak radikálním řešením?

Pohledná herečka Mahulena Bočanová byla vždycky hrdou Češkou, která by se z této země neodstěhovala. Má tady rodinu, vychovává tu dceru Márinku a hlavně tu má práce až nad hlavu.

Jenže teď začíná přemýšlet o radikální změně, která by měla udělat tlustou čáru za jejím dosavadním životem!

„Láká mě to se odstěhovat, být pořád u moře, válet se, vidět Márinku šťastnou, jak si hraje v moři. Přemýšlím nad tím, že si koupím baráček někde u moře,“ nechala se slyšet Mahulena.

Tu nejvíce štve proměnlivé počasí a to, jak se k sobě lidé chovají ošklivě. Sama to pociťuje v tom, že její dceru berou jako odlišnou kvůli tomu, že trpí lehčí formou autismu.

„Jsme národ, který si nebere servítky, a úspěch se neodpouští. Kdyby šlo jen o mě, tak to neřeším, ale nechci, aby na to doplácela i dcera,“ povídala dál.

Mahulena se rozpovídala o své dceři.

Mahulena chce jediné, aby její dcera byla šťastná.

U moře by byly obě dvě nejšťastnější, protože by je nikdo neznal, nikdo nesoudil a měly by sluníčko a moře.

Jestli se ale opravdu odstěhuje, zatím není jisté. „S tou myšlenkou si pohrávám dennodenně, že bych si tam otevřela nějaký bar, ale zatím tu mám práce nad hlavu,“ uzavřela vyprávění.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:30 18. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 18
  • 14
  • 12
  • 8
  • 7
Komentáře