Úterý 24. listopadu 2020, svátek má Emílie
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Poďobané děti v tílkách, steroidy berou jako lentilky! Válka Grznára a Roubíka graduje

  Chvíli se zdálo, že válečná půda pomalu zchladla, teď ale přišel další výstřel! Kulturista Lukáš Roubík (34) uvedl, že kvůli videím kontroverzního youtubera Filipa Grznára (35) začali jeho nezletilí přátelé užívat anabolické steroidy. „Nahlas sázejí názvy dopingových látek, jako by to byly lentilky,“ píše svalovec z televizní show Tlouštíci.

  Kulturisté Filip Grznár a Lukáš Roubík se už delší dobu pošťuchují na sociálních sítích. Tato testosteronem nabitá válka odstartovala poté, co Roubík začal veřejně Grznára zesměšňovat ve svých statusech a videích. 

  Svalovec, který se proslavil i díky televiznímu pořadu Tlouštíci, Grznárovi vyčítá, že údajně ve svých videích nabádá mladé cvičence k tomu, aby začali užívat zakázané látky.

  „Kvůli těmto aktivitám se za posledních pět let dostal doping z vrcholového sportu ve velkém mezi naprosté začátečníky a nezletilé, kteří se dnes ze sociálních sítí dozvídají o dopingu dříve, než vůbec poprvé přichází do posilovny. A mají pocit, že je to nezbytnou součástí kondičního cvičení jako výživa a suplementy a nemá smysl bez toho cvičit,“ napsal na svém Facebooku Roubík, který Filipa Grznára v jednom ze svých příspěvku nazval „zfetovaným prasetem na perníku“.

  Grznár na jeho slova několikrát reagoval. Na svůj youtubový kanál také umístil video, v němž řekl, že Lukáš Roubík dříve doping užíval a dnes kvůli tomu nemůže mít děti.

  „Já mám dvě děti, na rozdíl od tebe, ty je mít nemůžeš poté, co ses v osmnácti nasypal a celého tě to doje*alo. Já sypu patnáct let a jsem pořád plodný. Tys nasypal jednou a celý ses rozsypal. Já jsem starý, ufetovaný a usypaný, ale pořád jsem zdravý a plodný, na rozdíl od tebe,“ vysmál se Roubíkovi Grznár.

  Poďobané děti v nátělnících, co berou doping jako lentilky

  Roubík ale mezitím na svém Facebooku fanouškům vysvětlil, proč se vlastně s plzeňským provokatérem hádá. Prý ho naštvalo, že několik lidí kolem něj začalo kvůli Grznárovi zakázané látky užívat a někteří jsou prý dokonce nezletilí!

  „Při přednášce o zdravé výživě na gymnáziu v Litomyšli se nás při dotazech zeptal žák přede všemi svými spolužáky, učiteli i ředitelkou: ‚Co si myslíte o Filipu Grznárovi? Moji dva šestnáctiletí kamarádi ve fitku kvůli němu teď začali sypat po čtyřech měsících tréninku, protože Grznár říkal, že sype každý.‘ Mám na to 120 svědků,“ napsal Roubík na Facebooku.

  „Za poslední dva roky, co jsem se sám vrátil do posilovny, se mi mnohokrát stalo, jak slyším v posilovnách mluvit o dopingu poďobané děti v nátělnících, které sypou, a přitom ani nevypadají, že vůbec cvičí. Ale nahlas tam sázejí názvy dopingových látek, jako kdyby to byly lentilky, a k tomu sprosté hlášky od Grznára,“ dodal kulturista.

  Grznár si ale už delší dobu stojí za tím, že nikoho do užívání zakázaných látek nenutí a kdo na základě jeho videí začne „sypat“, je podle něj hlupák.

  „To, co o mně říká, je hodně přes čáru. Že kvůli mně mladí berou steroidy? To není pravda, já naopak říkám, že steroidy zabíjí! Neznám nikoho, kdo by byl takový debil, že by kvůli mým videím začal brát steroidy,“ řekl Expresu Grznár, který o Roubíkovi také v nadsázce prohlásil, že má Downův syndrom.

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

  Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

  Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

  Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 24. listopadu 2020, svátek má Emílie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz