Středa 3. června 2020, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  O Slovákové toho víme dost, ale co je zač její partner Lukáš Kozák přezdívaný „pusi“?

  Lukáš si vedle Nely užívá nebývalého luxusu. | foto: Instagram

  O hvězdičce z Brna Nele Slovákové (30) jsme se dozvěděli snad všechno od počtu jejích milenců, „umělotin“ na těle, charakterových vlastností i kontu, na němž mají být ukryty miliony. Jen stále nevíme, kdo je ten špatně mluvící Slovák po boku vítězky Hotelu Paradise, jenž nadával na lidi, kteří chtějí po Nele vrátit peníze za nedoručené roušky a gely. I když to vypadá, že vrána k vráně sedá, co se týče vědomostí, hokejista Lukáš Kozák má být doktorem filozofie, čemuž se v případě jeho vyjadřování jen těžko věří. Lidé ho přirovnávají spíše k jeho partnerce se základním vzděláním. Kdo je tato postavička v celé kauze, které se říká „pusi“?

  Už je to více než měsíc, kdy Nela Slováková začala prodávat své zázračné roušky s aktivním stříbrem, které vás měly zachránit před koronavirem. Dokonce tvrdila, že ty podomácku vyrobené ze starého trička nikoho neochrání, pouze ty její. A k tomu jste si mohli objednat předraženou dezinfekci, kterou ale v Česku nikdo neviděl.

  Od té doby se z Nely stal nepřítel číslo jedna. Lidé se od ní odvracejí, firmy s ní prý nechtějí spolupracovat, je z ní hyena karantény, která chtěla vydělávat na strachu lidí. A celou tou kauzou ji provází partner Lukáš Kozák přezdívaný „pusi“.

  Kdo je profesionální hokejista, o němž Nela s láskou prohlašuje, že jí nevadí, když vydělává o hodně méně než ona, že s ním je z lásky. Podle jejího bývalého přítele si ho vydržuje a platí luxusní dovolené.

  Jako extraligový hráč Karlových Varů si nepřijde na špatné peníze, takový lepší plat, ale na manýry vítězky reality show by to nestačilo. Takže se karta měla obrátit a Lukáš si má užívat luxusu, který zažívá vedle brněnské zbohatlice.

  To by v dnešní době nebylo nic neobvyklého, kdyby se nechal Kozák vydržovat, spousta párů to tak má, ale proč se musí chovat arogantně a nadřazeně k zákazníkům jako jeho partnerka?

  Lukáš Kozák je prý jako jediný hokejista v Evropě vystudovaný doktor filozofie.

  Lukáš Kozák je prý jako jediný hokejista v Evropě vystudovaný doktor filozofie.

  Její byznys se jí hroutí pod rukama, lidé na Nelu posílají policii, ČOI, ale ani jeden se nemůže zákazníkům omluvit za nevychování, kdy je nazývají idioty, kteří jim nesahají ani po kotníky.

  Neměl by jako hokejista uznávat fair-play? Přiznat chybu a snažit se ji napravit a nekopat zbytečně kolem sebe? Arogance a povýšenost ani jednomu zrovna neprospějí.

  Zvlášť když si pomyslíme, že tento samý člověk, který na sociálních sítích uráží lidi, dokonce tam píše hesla typu „práce osvobozuje“, což je k opovržení, měl získat doktorát z filozofie!

  „Je to vtipné. Když řeknu někde, že se jdu učit, lidé si často myslí, že si dodělávám jako hokejista střední školu, magistra jsem dělal z ekonomie a managementu. Doktorát jsem právě dnes získal z veřejné správy a politiky,“ řekl Super.cz Kozák, jenž se před jménem může pyšnit titulem PhDr.

  Hokejista Nelu podporuje v prodeji roušek s aktivním stříbrem.

  Hokejista Nelu podporuje v prodeji roušek s aktivním stříbrem.

  Na které univerzitě vystudoval? Kde má diplom? A kde učil v rámci doktorské práce? Na to žádnou odpověď nemá a stále mlčí.

  Kolem jeho vzdělání je spousta otázníků. I kdyby to byla pravda, že je doktor filozofie, univerzita se musí propadat hanbou, jakému člověku dali titul. Takto se rozhodně nechová vzdělaný člověk, zvlášť s doktorátem. 

  Jak už jsme uvedli, vrána k vráně sedá.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 3. června 2020, svátek má Tamara
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz