jít naiDNES.cz

První zpověď o jejich vztahu: Co Tomáš Zonyga znamená pro Lucku Vondráčkovou?

O svém vztahu s Tomášem Zonygou doteď mlčela a nechávala mluvit jiné. Nyní se ale Lucie Vondráčková rozhodla vysvětlit, jak se protnuly jejich cesty i co pro ni pohledný parkourista znamená!

Když šlo o její soukromí, byla Lucie Vondráčková až doteď skoupá na slovo, nyní se ale rozhodla udělat výjimku. Oblíbená zpěvačka vysvětlila, jak se seznámila s Tomášem Zonygou, s nímž strávila deset dní během natáčení filmu v Montrealu.

„Seznámili jsme se, když jsme se s klukama přestěhovali z Kanady, kde kluci rok dělali parkour. Sháněla jsem tady trenéra a našla In Motion na Jarově. Se Zonym jsme si dost kápli do noty. Líbí se mi, jak k dětem přistupuje, a fakt nechápu, jak může mít šestadvacetiletý kluk takové pedagogické znalosti a schopnosti,“ svěřila se nám Vondráčková, která se sice se Zonygou zná velmi krátce, již se ale stihli velmi sblížit.

Ze slov mladého parkouristy je zřejmé, že jeho pedagogické schopnosti fungují nejen na děti, ale i na samotnou Vondráčkovou. 

Když jí bylo psychicky nejhůř, protože musela být tři týdny bez svých synů, kteří byli u svého otce Tomáše Plekance, byl jí velkou oporou.

Ukázal jí i jiný způsob života, než dosud znala. 

„Ze společných rozhovorů po jejím přestěhování do Čech jsem měl pocit, že se v Praze necítí moc dobře. V Kanadě měla ona i děti své kamarády a ‚svůj život‘ bez většího nátlaku médií. Mimo to jsem v ní viděl dost sebe před pár lety, když jsem se zranil pádem na hlavu. Do doby úrazu jsem parkour bral neuvěřitelně vážně. Neexistovalo pro mě nic jiného než trénink a ‚ani vteřinu‘ jsem nechtěl trávit čas jinou aktivitou, která nesouvisela s parkourem,“ říká Zonyga s tím, že stejně jako Vondráčková neznal jiné radosti života.

„Lucii jsem vnímal podobně. Třicet let kariéry v showbyznysu, posledních sedm let těhotenství a výchovy dětí. Jednoduše mi připadalo, že taky neumí upustit páru a vlastně nic kromě kariéry a dětí nezná, takže by si mohla na Moravě odpočinout,“ vysvětlil Zonyga, který tak Vondráčkovou vzal na výlet na Moravu, kde jí nejen ukázal, jak přijít na jiné myšlenky, ale představil ji i svým kamarádům.

„Jelikož je Lucie skromná a milá, neměl jsem problém představit ji svým kamarádům,“ přiznal Zonyga, jehož slova možná mohou působit, že s Vondráčkovou tvoří pár, na vztah ale prý nemají ani pomyšlení.

„Zony je vtipný a ví, jak mě srovnat, já teď ale řeším naše děti a rozvod, takže na lásku myšlenky nemám, a Zony řeší svoje věci. On vlastně pořád něco řeší, takže bych zůstala u kamarádství. Alespoň zatím,“ uzavřela Vondráčková, která se po dlouhé době konečně zase usmívá a sama v legraci říká, že jí jejich vztah s mladým parkouristou připadá jako ve filmu Když Harry potkal Sally

Tak se necháme překvapit, zda i z nich se stanou milenci proti své vůli.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat