jít naiDNES.cz

První rozhovor po návratu z Kanady: Zonyga promluvil o Plekancovi a noci s Lucií!

Je Tomáš Zonyga partnerem Lucie Vondráčkové a co vlastně svedlo dohromady jejich cesty? I na to jsme se talentovaného parkouristy zeptali bezprostředně po jeho příletu z Montrealu, kam minulé úterý odletěl spolu s oblíbenou zpěvačkou. A nejen to! Zonyga prozradil, kde v Kanadě spal a co si myslí o Tomáši Plekancovi!

Když Lucie Vondráčková minulé úterý odletěla do Montrealu ve společnosti pohledného parkouristy Tomáše Zonygy, začala se veřejnost ptát, zda jde o jejího nového partnera.

O nově vznikajícím vztahu vypovídaly i snímky přímo z Montrealu, z nichž je zřejmé, že Zonyga přespával ve zpěvaččině domě. I na to jsme se ho po jejich pátečním návratu z Kanady zeptali.

„S Luckou nejsme pár. Jsme prostě kamarádi. Žádný benefity tam nejsou. Měli jsme jenom společnou pracovní cestu,“ svěřil se nám Zonyga, který společně s Vondráčkovou hraje ve filmu režisérky Martiny Adamcové s pracovním názvem Hotel Limbo.

„Já jsem v rámci své parkourové kariéry natočil videa, která se dostala k Martině a ta mi nabídla roli. Řekla, že jsem talentovaný,“ vysvětlil Zonyga, který nám naznačil, že mu roli zajistila právě Lucie Vondráčková, jež měla Adamcové zmíněná videa zaslat a zařídit mu tak roli ve filmu a letenku do Kanady.

Kde ale v Montrealu spal? Zatímco zdroje z okolí Lucie Vondráčkové tvrdily, že v domě Martiny Adamcová, z námi zveřejněných snímků je zřejmé, že spolu trávili čas i v domě Lucky Vondráčkové.

„V Kanadě jsem dostal byt od Martiny. Byt jejího syna. Tam jsem byl většinu času. Ale jelikož jsme tam jeli s Lucií, tak jsem se nacházel i na tom ostrově, kde Lucka bydlí,“ přiznal Zonyga, jehož jsme se pochopitelně zeptali, zda to znamená, že přespal i v jejím domě.

„To si nechám pro sebe. Zeptejte se Lucie,“ odpověděl talentovaný parkourista, který přiznal, že se s Vondráčkovou bude pravděpodobně stýkat i nadále.

„Budeme se vídat. Kluci na parkour chodit chtějí, Lucie je v tom podporuje a já jsem dobrý trenér,“ sdělil „skromně“ s tím, že ačkoliv se s Tomášem Plekancem osobně nikdy neviděl, setkání se neobává.

Přespal Tomáš Zonyga v domě Lucie Vondráčkové nebo ne?

Přespal Tomáš Zonyga v domě Lucie Vondráčkové, nebo ne?

„Nemám proti němu nic, nic jsem proti němu ani neřekl. Věřím tomu, že když je sportovec, tak proti ostatním sportovcům taky nic nemá. A to, co je je mezi ním a Lucií, je jenom mezi nimi. Mě se to netýká,“ uzavřel Zonyga.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat