Nevěra? Herecký kolega Vondráčkové naznačuje, že tam byla

Lucie Vondráčková chmury z rozpadu manželství zahání prací. V době, kdy to celé prasklo, zrovna natáčela film Léto s gentlemanem, který je scenáristickou prvotinou Jaromíra Hanzlíka. Její herecký kolega Miroslav Šimůnek tvrdí, že Lucie během natáčení nevěru naznačovala.

Letošní léto si Lucie Vondráčková jistě za rámeček nedá. Zatímco se jí rozpadlo manželství s hokejistou Tomášem Plekancem, natáčela v Čechách film Léto s gentlemanem a na place se samozřejmě musela tvářit jakoby nic. K tomu, jak natáčení probíhalo, se vyjádřil její herecký kolega Miroslav Šimůnek.

Jezdili jsme na natáčení ve více lidech a Lucka si na tyhle problémy vůbec nestěžovala. Až když toho začaly být plné noviny, tak něco taky řekla. Ale na place to poznat nebylo,“ vyjádřil se Šimůnek pro eXtra.cz.

Je pravda, že ten její životní příběh jako by kopíroval ten náš film. Také jsme měli mít partnerskou krizi,“ řekl také herec, který ve filmu hraje partnera Vondráčkové.

O nevěře se ve scénáři přímo nemluví, ale když jsme se o tom bavili v zákulisí, přišli jsme na to, že v jejich problémech patrně roli hrála,“ dodal, co se od Lucie dozvěděl.

Měla tak na mysli nevěru Tomáše Plekance s tenistkou Lucií Šafářovou, se kterou byl hokejista spatřen už před veřejným oznámením rozpadu vztahu v srpnu 2018? Nebo Lucie Vondráčková mluvila o údajné nevěře s hercem Matějem Hádkem, kterého zachytily kamery bytového komplexu, v němž rodina Plekance a Vondráčkové pobývala, když zrovna trávila čas v Česku?

Tohle vědí jen zpěvačka a její stále ještě manžel Tomáš Plekanec. Oba dva totiž nevěru v době trvání vztahu popřeli. Lucie tvrdí, že s Hádkem se v bytě scházela pouze pracovně, Pleky zase tvrdí, že se s tenistkou sblížil až poté, co ukončil vztah s Vondráčkovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:51 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  85
 • Haha
  44
 • Cože
  22
 • Super
  19
 • Tvl
  15
 • Sladký
  12
Komentáře