Pátek 19. srpna 2022, svátek má Ludvík
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Paní Šafářovou nechceme! Lucie sundala masku a pustila se do své sokyně

  Lucie Vondráčková ostrými slovy na Lucii Šafářovou vůbec nešetří! | foto: Profimedia.cz

  Ačkoliv se ji Tomáš Plekanec snaží udržet stranou, tenistka Lucie Šafářová se stala nedílnou součástí jeho rozvodového boje s herečkou Lucií Vondráčkovou. A špína už se nezadržitelně valí i na ni. Vondráčková v nejnovějším rozhovoru naznačila, že její dva synové otcovu novou přítelkyni nemají zrovna v lásce! „Když s nimi manžel má videohovor, ukazuje jim paní Šafářovou a ona jim mává. Kluci jsou z toho celí tumpachoví a nevědí, co mají dělat!“ říká Vondráčková.

  Je to rozvodová válka, jakou český showbyznys hodně dlouho nepamatuje. Je to už půl roku, co Tomáš Plekanec s Lucií Vondráčkovou oznámili krach manželství, a doposud na sebe obě strany házejí skrze média špínu. Ačkoliv se toho bývalý reprezentační kapitán snažil vyvarovat, do kauzy se po uši namočila už i jeho přítelkyně Lucie Šafářová.

  Vondráčková na ní totiž nenechala nit suchou v aktuálním rozhovoru pro magazín Téma. Začala tím, že Plekance obvinila z nevěry, o níž se dosud jen spekulovalo. Šafářová prý s jejím mužem udržovala poměr už v době, kdy se ona doma starala o tehdy ročního Adama a čtyřletého Matyáše.

  „Z médií jsem se dodatečně dozvídala, že můj muž a paní Šafářová byli dlouhá léta přáteli. Což mi přišlo zajímavé, protože její jméno v naší domácnosti nikdy nezaznělo. Zpětně mi vše zapadá dohromady. Zjišťuji, že zatímco jsem byla doma s ročním miminkem a starala se o dalšího čtyřletého raubíře, byla druhá půlka páru už v úplně jiném světě. Protože doma se ukazovala jen minimálně. Byla zřejmě příliš zaměstnaná jinde. To je život. A prý velice častý scénář,“ vzpomíná Vondráčková.

  Plekanec se přitom v minulosti vůbec netajil tím, že se s Šafářovou skutečně delší dobu zná. Na internetu se dokonce objevily fotografie, jak jí fandí na tenisovém utkání, potkali se i při zápase Komety Brno, kde Plekanec hrál během výluky NHL a ona měla na starosti čestné vhazování. Hokejista ovšem tvrdí, že Lucie Šafářová rozhodně nebyla důvodem krachu po dlouhá léta stabilního manželství.

  Vondráčková ale v ne zrovna přívětivých slovech na adresu partnerky svého stále zákonného manžela zachází ještě dál. Nechala se dokonce slyšet, že oba její synové Šafářovou nemají zrovna v oblibě!

  „Podobné vztahy po třech týdnech od odchodu z manželství jsou asi v některých rodinách normální. Ale mně přijdou takové... Ani nevím, jak to pojmenovat. Ta zvláštní situace pokračuje vlastně dál. Když má manžel s dětmi videohovor, vždy jim paní Šafářovou ukazuje a ona jim mává. Kluci jsou z toho celí tumpachoví a nevědí, co mají dělat. A začínají to bohužel ostře odmítat. Myslím, že chtějí být hlavně s tátou. Navíc denně míjíme náš bývalý dům, který zeje prázdnotou. To je pro nás divný pocit,“ říká Vondráčková.

  Návrat do Česka? Špatný nápad!

  Tomáš Plekanec se po konci v NHL, kde se zařadil mezi legendy Montrealu Canadiens, rozhodl pro návrat do Česka. Tak totiž podle jeho slov zněla dohoda s Lucií Vondráčkovou, prý se shodli na tom, že by jejich synové měli vyrůstat v Česku. 

  Jenže zatímco Plekanec nyní válí v dresech Kladna a Komety, oba kluci i s matkou zůstávají v Kanadě, což populárního hokejistu pořádně namíchlo hlavně během Vánoc. Podle slov Vondráčkové se ovšem nezdá, že by se na situaci mělo něco měnit.

  „Nikdy jsem si moc nepředstavovala trvalý život v Kanadě, protože jsem myslela, že se spolu jako rodina vrátíme do Čech. Ale za okolností, které teď panují, mi to přijde jako špatný nápad. Je lepší být v prostředí, kde je klid a kluci to znají. Tatínek je může navštěvovat, kdykoliv bude chtít. Chci pro ně co nejméně změn. Už tak je všechno dost jinak než dřív,“ vysvětluje Lucie.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:53 sobota 8. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   205
  • Super
   152
  • Haha
   53
  • Tvl
   31
  • Cože
   20
  • Sladký
   19

  Porucha imunity je první známka, že je v našem životě něco špatně, říká lékařka

  Premium Lidí s poruchami imunity přibývá. Příčinou je často špatný životní styl, což vede k vážným nemocem, třeba k rakovině....

  Bude hůř. Považuji za férové sdělit to divákům předem, přiznal šéf ČT

  Premium Inflace, energie, válka na Ukrajině a k tomu nízké koncesionářské poplatky. Současná situace postihla i Českou...

  První díl rozhovoru s Shopaholicadel: Práci neseženu, každý den můžu umřít!

  Premium Rozhovorům se dlouho úspěšně vyhýbala, nyní ale udělala výjimku a Expresu poskytla exkluzivní sondu do své duše....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 19. srpna 2022, svátek má Ludvík
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz