Novoroční přání utrápené Vondráčkové. Proč zapomněla na rodinu?

Lucie Vondráčková má za sebou neskutečný rok, ale bohužel v tom negativním smyslu slova. Do nového roku by tak nejen sobě přála víc opravdových přátel. Proč ale zazdila svou rodinu, o níž v jejím novoročním přání nepadlo ani slovo?

Přesně před rokem si Lucie Vondráčková určitě přála prožít šťastný a klidný rok se svým mužem a dvěma syny. To se jí bohužel nesplnilo. Ačkoliv s Tomášem Plekancem působili jako harmonicky pár, události posledních měsíců odhalily pravou realitu jejich manželství.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec na začátku srpna loňského roku oznámili rozchod, a přestože zprvu tvrdili, že se rozcházejí jako přátelé, nic, co se dosud stalo, tomu nenapovídá. Ba naopak. Mezi populární zpěvačkou a slavným hokejistou probíhá rozvodová válka nevídaných rozměrů.

A Vondráčková, ze které se Plekanec společně se svými přáteli některými svými výroky snaží udělat nezodpovědnou matku, toho má, jak se zdá, dost. To alespoň vyplývá z jejího novoročního přání.

„Do roku 2019 vám přeji hodně opravdových kamarádů. Co vás podrží, když je zle,“ napsala Lucie, která nejspíš mluví z vlastních zkušeností.

Svým fanouškům nezapomněla poděkovat. „Díky všem za podporu v neskutečném roce 2018. Hodně lásky a zdravé děti. Empatii a laskavost,“ popřála Vondráčková, která má před sebou snad ještě náročnější rok než ten předchozí. 

Letos ji totiž čeká rozvod s Tomášem Plekancem, ve kterém půjde o miliony a během něhož se po předešlých událostech s největší pravděpodobností bude prát to nejšpinavější rodinné prádlo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 středa 1. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  59
 • Super
  32
 • Haha
  18
 • Tvl
  16
 • Cože
  11
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat