jít naiDNES.cz

Marek Peksa šel modelem Osmanymu Laffitovi. Vděčí za to vlivu Lucie Vondráčkové?

Marek Peksa šel modelem Osmanymu Laffitovi. Má v tom prsty Vondráčková? | foto: Koláž Expresu

Pravidelně je sice terčem vtipů Jaromíra Jágra, mají ale minimálně jedno společné. Vedle koho se Vondráčková postaví, toho proslaví. Své o tom ví i hokejový brankář Marek Peksa. Díky vztahu s Vondráčkovou je z něj dneska vyhledávaný model.

Lucie Vondráčková je sice stále oficiálně sama, v posledních měsících se kolem ní motá mnoho mužů. Věčnou záhadou nejspíše bude, co tito urostlí mladíci nabízejí jí, už dnes je ale jasné, že ona jim dává mnohem více. A to slávu.

Marek Peksa byl sice ještě počátkem léta brankářem bez angažmá a přemýšlel, co dál se svým životem, dneska je ale vše jinak.

Nejenže před časem dostal laso od svého domovského klubu a posílil kádr šumperských Draků, je dokonce i vyhledávaným modelem. A pro předvádění svých výrobků si ho vybral sám módní návrhář Osmany Laffita, který společně s optičkou Janou Slavíkovou vytvořil vlastní kolekci brýlí.

Peksa si tak sice díky Vondráčkové užívá svých patnáct minut slávy, příliš vděku v něm ale, jak se zdá, není. Když totiž potřebovala podpořit Vondráčková, která v pondělí křtila svůj nový videoklip k písni Radima Flendera Stanice Svět, ačkoliv svou účast přislíbil, nakonec do Prahy vůbec nedorazil.

Nebo že by se navzájem vyhýbali? Na akci Osmanyho Laffity byla podle informací Expresu pozvaná i Vondráčková, nakonec ale nedorazila.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat