Vondráčková už není v Kanadě sama: Po bratrovi dorazila i její maminka

Na dceru a vnuky i kanadskou zimu se přijela podívat Hana Sorrosová. | foto: Facebook Lucie Vondráčkové

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) musí kvůli žalobě, kterou podal Tomáš Plekanec (36) a na základě níž byly synům Matyášovi (7) a Adamovi (3) odebrány pasy, zůstat v Kanadě. V Montrealu se proto dveře netrhnou a návštěvy se tu střídají jako na běžícím páse. Po bratrovi Davidovi dorazila i matka hvězdy snímku The Perfect Kiss.

„Ale já teď do Česka ani nemůžu, protože jsem byla obviněna svým mužem a synům sebrali pasy, takže i kdybych chtěla, nemůžu přiletět. Čekám, až bude další soud a všechno nám dají zpátky,“ uvedla před časem Lucie Vondráčková pro Top Star.

Kanadskou zimu, kde není nouze o teploty hluboko pod bodem mrazu, si proto zpěvačka a její synové užívají plnými doušky. Ještěže je tu pravidelně navštěvují všichni, kdo mohou absolvovat dlouhou cestu letadlem. 

„Mám tu novýho chlapa. Přijel za námi a je poprvé v Kanadě. Můj brácha,“ vtipkovala začátkem roku Lucie, která prozradila překvapivý fakt, že se za sedm let její bratr do Kanady ani jednou nepodíval.

Po něm následovala další návštěva jejímu srdci velmi milá. Do Kanady přiletěla její maminka, textařka Hana Sorrosová, která je podepsaná pod většinou hitů Vondráčkové. 

„Montreal. Už měsíc s mámou,“ okomentovala zpěvačka snímek, na němž jsou obě nabalené jako pumpy. Aby ne, teploty v noci padají i na minus dvacet stupňů Celsia i níž.

Fotogalerie

Komentáře