Kanadská premiéra Dokonalého polibku. Kolik lidí přišlo podpořit Lucii Vondráčkovou?

Producentka Martina Adamcová se sice snaží budit dojem, že o film The Perfect Kiss s Lucií Vondráčkovou v hlavní roli je v Kanadě enormní zájem, jaká je ale realita? Expres se dostal k videu složenému z fotografií, které byly pořízeny na montrealské premiéře zmíněného filmu, a z něj je zřejmý přesný opak. Kromě již zmíněných dam a hrstky jejich přátel tam nikdo, jak se zdá, nebyl!

The Perfect Kiss. Tak se jmenuje poslední film Lucie Vondráčkové, který nejenže kritici nešetřili, ale doslova strhali. Zatímco nejslavnější česká recenzentka Mirka Spáčilová filmu dala 25 procent, na Česko-Slovenské filmové databázi má mizerných 13 procent.

Místo toho, aby Adamcová kritiku přijala, tvrdí, že Dokonalý polibek je tak úspěšný film, že ho v Kanadě a USA vzala pod svá křídla síť kin Cineplex, která nebere nic jiného než to nejlepší.

„Film musí být výborný, aby se do kin dostal. A to Dokonalý polibek objektivně je,“ řekla Blesku v Kanadě žijící česká režisérka a herečka, která se proslavila jako četařka Babinčáková z Tankového praporu.

Námi získané video z premiéry ale spíš budí dojem Potěmkinovy vesnice. Ačkoliv Lucie Vondráčková, Martina Adamcová a hrstka jejich přátel stojí před bannerem s nápisem Premiéra, na snímcích se neustále dokola objevují ty stejné tváře.

Z fotografie, na níž Vondráčková přebírá od jisté dámy dort, je zřejmé, že široko daleko nikdo jiný není. Kromě muže, který se ke slavnostnímu aktu přichomýtl zcela náhodně a nestačí se divit, čeho že to není svědkem. Ve videu je dokonce snímek ze sálu, který rozhodně nevypadá, že by praskal ve švech.

Kdyby na snímcích nebyl banner s nápisem Premiéra, na kterém visí pár barevných balonků, mysleli bychom si, že jde o video, které vzniklo z návštěvy kina několika přátel, kdy jeden z nich slavil narozeniny, tak dostal dort.

Nevíme sice, jak je film úspěšný v Kanadě, ale v Česku jde doslova o debakl. K dnešnímu dni na Dokonalý polibek přišlo do kin 827 lidí, a jelikož na derniéru ve Dvoře Králové nad Labem jsou prodané jen čtyři vstupenky, nemyslíme si, že se toto číslo bude nějak rapidně zvyšovat.

Ani tento neúspěch ale Adamcovou s Vondráčkovou nezastavil a letos spolu natočily další romantickou komedii – Hotel Limbo. Tak jsme zvědaví, jak úspěšné budou umělkyně tentokrát. Pokud stejně, už jenom kvůli nim doufáme, že kanadská premiéra proběhne důstojněji.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:38 22. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  82
 • Super
  34
 • Trapas
  20
 • Tvl
  17
 • Sladký
  15
 • Cože
  12
Komentáře