jít naiDNES.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna rozloučila s Českem a odletěla i se svými dvěma syny do Montrealu bojovat o milionové výživné nejen pro své děti, ale i pro sebe. V Kanadě ale, jak se zdá, na svůj životní úděl zapomněla. Zatímco o děti se staraly nejspíš chůvy nebo jejich tatínek Tomáš Plekanec, ona si užívá noční život v Montrealu!

Jak jsme vás již několikrát informovali, synové Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance mají jak české, tak i kanadské občanství, i proto si Lucie Vondráčková mohla počátkem srpna dovolit podat návrh na rozvod v Kanadě, kde Plekanec ještě donedávna hrál za tamější klub Montreal Canadiens.

Někteří lidé ji obviňují, že šlo jen o čistý kalkul, protože v Česku mají podepsanou předmanželskou smlouvu, takže zde by z manželství odešla téměř s igelitkou v ruce. Sama Vondráčková nám v srpnu sdělila, že podle jejích právních zástupců je předmanželská smlouva jednostranná, tudíž neplatná.

Nic to ale nemění na tom, že se zpěvačka vydala i se svými dvěma syny do Montrealu, aby rodina byla pohromadě, přestože jí Tomáš Plekanec radil, aby zůstala v Česku, protože je otázkou času, kdy se on sám bude muset vrátit domů.

„Starší syn šel do první třídy, mladší do nové třídy ve školce. Odstěhovali jsme se. Těch změn je teď pro ně tolik, že zůstávám maminkou, která je s dětmi doma na plný úvazek,“ vzkázala z Kanady iDNES.cz Vondráčková s tím, že pozastavuje všechny své pracovní povinnosti, protože je pro ni a její dva syny důležité, aby byli spolu.

Jak jsme vás již informovali, dlouho jí to nevydrželo.

Místo plnění svých mateřských povinností, jimž se podle svých slov chtěla věnovat, začala natáčet film Hotel Limbo. To ale není vše. Když nenatáčí, společně se svým hereckým kolegou Chrisem Kapelerisem a vizážistkou Lenkou Šourkovou si užívá noční život, což potvrzuje i snímek, který sama Vondráčková zveřejnila.

Ale kdo se stará o její dva syny, když ona natáčí nebo si užívá se svými přáteli? Že by dvě chůvy, o nichž Lucie tvrdí, že je nikdy neměla, nebo maminka Tomáše Plekance, která odletěla za svým synem do Kanady?

Také zatím není jasné, jak se zachová Vondráčková nyní, když se Plekanec vrátil do Česka. Vrátí se také, aby byly děti blízko svého tatínka, nebo zůstane v Kanadě, kde natáčí film a už má vlastní partu na noční tahy?

Nejdůležitější ale je, kdo bude platit jejich nákladný kanadský život, což ukážou až další dny. Nyní je zřejmé, že Vondráčková není jen kanadskou matkou, ale i montrealskou pařmenkou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 13. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  100
 • Super
  41
 • Tvl
  18
 • Haha
  17
 • Cože
  17
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat