Plekanec o rozchodu s Vondráčkovou: Lže, rozvod chtěla už před rokem!

Válka začala! Hokejista Tomáš Plekanec v noci na svém facebookovém profilu zveřejnil obsáhlé prohlášení týkající se jeho rozchodu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Mimo jiné potvrdil vztah s tenistkou Lucií Šafářovou, odmítl, že do Kanady utekl před médii, a hlavně vyvrátil, že zpěvačka byla jejich rozchodem překvapena.

Dva týdny hokejista Tomáš Plekanec mlčel a nechal Lucii Vondráčkovou, aby si do médií vylévala srdce, tvářila se, že rozchod vůbec nečekala, že ji Tomáš i s dětmi opustil a že se jí zhroutil život. Nyní už nemohl mlčet a rozhodl se uvést věci na pravou míru. 

„S Luckou jsme jako manželé nefungovali už několik měsíců, vlastně už poslední dva roky. Každý jsme si žili po svém, při pobytu v Česku jsme se nevídali skoro vůbec,“ napsal na sociální síť Plekanec.

Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců,“ tvrdí hokejista.

Na definitivním rozchodu se dle jeho slov dohodli společně několik dní předtím, než to Plekanec oznámil na sociální síti. Stejně tak to měla po dohodě udělat i Lucie.

„Těžko tím tak mohla být překvapena nebo zaskočena, jak se vyjádřila ve svých televizních rozhovorech. Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem,“ popsal Tomáš.

A co na to Vondráčková? „Žili jsme společně jako jedna rodina až do letošních prázdnin. Ale přeju jim hodně štěstí,“ říká zpěvačka. Na náš dotaz, zda tedy Plekanec lže, Lucie odepsala: „Neříkám nic.“

„A jak jsem se teď dozvěděl, už měla v Kanadě dohodnutou spolupráci s rozvodovou právničkou a konec našeho manželství a kroky s ním spojené plánovala. Dokonce ve stejný den, kdy jsem vydal dohodnuté prohlášení, už byl na rozvodových papírech její podpis – připojený osobně a originálně v Kanadě,“ pokračuje ve svém prohlášení Plekanec.

To Lucie Vondráčková také popírá, prý je podepsala až den poté, co její manžel oznámil na Facebooku jejich rozchod.

Následně Plekanec z Česka odjel do Kanady zařizovat oddělené bydlení, na čemž se prý s Vondráčkovou jasně a společně dohodli. 

Na závěr hokejista dodal, že je z nevydařeného manželství smutný a že jsou pro něj nejdůležitější synové Matyáš a Adam, jimž chtějí být s Lucií dobrými rodiči.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:31 19. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  37
 • Haha
  17
 • Trapas
  14
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
Komentáře