Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Mluvila s virem, osedlala anakondu a teď je zpátky na Primě! Z Vonchitzki je zase reportérka

  Lucie Vonchitzki domeditovala a vrací se na Primu. | foto: Instagram Lucie Špakové

  Návrat rozmařilé dcery, tak se dá nazvat rozhodnutí té, co mluvila s virem a za téměř dva tisíce byla ochotna vás zbavit pocitu marnosti a depresivních stavů. Lucie Vonchitzki, za svobodna Špaková, která se proslavila jako reportérka bulvárního pořadu Top Star, se vrací na televizní obrazovky. Že by kariéra kněžky lásky nevynášela tak, jak by si Lucka přála?

  Lucie Špaková svou kariéru v médiích začínala jako redaktorka bulvárního webu, krátce nato se stala jednou z prvních redaktorek tehdy nově vznikající bulvární sekce VIP zpráv, které měly denně přinášet informace z českého showbyznysu. Ačkoliv se postupně vypracovala na pozici reportérky, jež točila převážně exkluzivní reportáže, a dokonce si sama VIP zprávy zkusila moderovat, před časem se rozhodla s kariérou skončit.

  Změnila nejen práci, ale celý svůj životní styl. Lucka, která svého času obrážela jeden večírek za druhým, nejdříve začala fungovat jako životní koučka a pořádala různé motivační kurzy. V posledních měsících v sobě prý ale objevila vnitřní sílu a na začátku pandemie koronaviru se dokonce přiznala, že mluvila s virem. To už z ní byla plnohodnotná kněžka lásky a životní koučka, která si za své rady nechávala platit zlatem. Nebo alespoň to tak mohlo působit.

  „Jaká je tvoje odpověď na otázku, proč tady na zemi vlastně jsem? Proč se musím motat v kolečku chvilkových radostí a starostí? Co mi pomůže v tom milovat všechny chvíle života? Nevybírat si jen ty hezké a líbivé?“ ptala se před časem Lucie, která byla ochotna vás za 1800 korun zbavit marnosti či depresivních stavů.

  Za obdobný obnos jste také mohli být součásti víkendového setkání, na němž se házely polštáře a šlehalo se kopřivami. Když jste si ale připlatili a dali Lucii čtyři tisíce, mohli jste si s úspěšnou koučkou zameditovat a být součástí různých rituálů a dalších roztomilých blbůstek, bez nichž by byl váš život nicotný.

  Zdá se ale, že Špakové u případných klientů nepomohlo ani to, že sama před časem v Thajsku zvítězila nad svým strachem z hadů. Jak sama přiznala, během lekce techniky hlubokého dýchání měla pochopit, že had je pro ni symbolem spojení její sexuality.

  „Najednou ke mně přišla obrovská anakonda a já k ní ucítila velkou lásku. Začala jsem ji vnímat v ženském rodě, což je zajímavé, protože jsem hada vždy vnímala v mužském rodě. Osedlala jsem si ji a najednou jsem cítila, jak se mi v srdci něco povoluje. Cítila jsem, že se něco změnilo. Nekecám vám, já jsem se přestala bát hadů. To, co tam probíhalo, bylo přijetí mé vnitřní síly,“ pochlubila se tehdy Lucka jen několik dní předtím, než si začala povídat s koronavirem.

  Zdá se ale, že kariéra koučky, kněžky lásky a podobně laděných profesí nevynáší tak, jak by si Vonchitzki představovala. I když už se zdálo, že svou kariéru reportérky bulvárního pořadu nechala za sebou, v pátek večer se po letech znovu objevila na obrazovkách Primy. Nikoho nepřekvapí, že její první reportáž v Showtimu byla se slavnější kněžkou Lilií Khousnoutdinovou, k níž Vonchitzki bezesporu vzhlíží.

  Ke svému návratu se vyjádřila i sama Lucie.

  „Potřebovala jsem si přiznat, že Lucie jako moderátorka má stejnou hodnotu jako Lucie sound healerka či Lucie, co nedělá vůbec nic, jen je. Teprve z tohoto nastavení jsem si dovolila s velkou pokorou a úctou opět vstoupit na palubu alma mater, kterou pro mě Prima vždy byla a bude. Takže mě sem tam uvidíte opět na obrazovkách. A jestli si říkáte, zda jde tenhle svět dohromady s duchovnem? Velmi! A to mě na tom tak baví. Jde dohromady McDonald's a meditace? Jasně že jo! Vždycky po velkých akcích tam skončím, protože se tou náloží potřebuju vrátit zpět do hmoty. Nic není oddělené, jedno nemůže existovat bez druhého,“ napsala Vonchitzki ve svém prohlášení (v němž jsme opravili pravopis, pozn. red.).

  Nechme se překvapit, jak dlouho zůstane na obrazovkách tentokrát. Možná do té doby, než nabídne exkluzivní rozhovor s covidem-19.

  Podle informací Expresu jí vedení televize její ezoterické nápady tolerovat nebude. Lucie bude muset působit seriózně a editoři mají za úkol ji držet na uzdě, aby se Showtime nezměnil v Ezodeníček Lucie Vonchitzki.

  Jinak si prý bude moci jít osedlat anakondu a odfrčet na ní zase o dům dál. 

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 neděle 19. září 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   56
  • Haha
   43
  • Super
   5
  • Tvl
   5
  • Sladký
   2
  • Cože
   1