Pátek 4. prosince 2020, svátek má Barbora
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Ta, co mluví s virem, šlehá kopřivami a hází polštáři, vás vnitřně osahá: Stačí pár tisíc

  Po úspěchu víkendového setkání, na němž se házely polštáře a šlehalo se kopřivami, se Lucie Vonchitzki Špaková rozhodla, že své učení posune dál. Ženám na scestí nabízí listopadovou cestu do nitra s názvem Sama v sobě, po které účastnice odejdou o 4000 korun chudší, zato bohatší o meditace, rituálky a další roztomilé blbůstky.

  „Tyhle dny, týdny, měsíce jsou opravdu pro naše tělo i duši síla. Ráda bych řekla, že bude lépe. A vlastně ano. Nebo spíše jinak. Bude lépe pro ty, které se vydají na cestu do svého nitra místo do patogenních zón obviňování a strachu,“ spustila na své ovečky koučka, divoška, spirituální kněžka a bývalá moderátorka Lucie Vonchitzki Špaková.

  Pokud se ženy chtějí „cítit dobře“, bez jejího kurzu se zkrátka neobjedou.

  „Že jsi během těchto dní vzteklá? Že bys ráda konečně pochopila, co to všichni na té meditaci mají? Že zrovna teď fakt nevíš, jak se uvolnit? Že se nějak všechno bortí a ty nemáš čas to ani vstřebat, natož pochopit, o co jde?“ připravuje si živnou půdu.

  „Nemusíš se v tom plácat teď sama! Stačí se naučit orientovat ve svém nitru. Milované ženy, pojďme do toho společně! Rozhodla jsem se, že pro užší skupinku žen vytvořím prostor, kdy se každý týden budeme scházet a učit se postupně krůček pro krůčku osahávat ten vnitřní prostor uvnitř nás,“ nabídla Lucie, která se cítí být dost silná a znalá na to, aby radila jiným ženám a vyvedla je z temnoty a nejistoty dnešních dní.

  „Věřím, že rozvibrované srdce nám pomůže víc než všechna jiná opatření na světě,“ říká Špaková a ministr zdravotnictví Roman Prymula už se třese strachy, že bude brzy bez práce.

  Co listopadový měsíční kurz zahrnuje? Jeho pořadatelka nabízí následující věci:

  4x setkání,
  4x rituálky pro každodenní fungování,
  4x meditace,
  4x dechové techniky,
  4x setkání sama se sebou,
  4x sound healing
  4x ženský kruh se stejnými ženami, které, věř mi, po prvním kruhu ti budou bližší, než si dokážeš představit
  .

  Plus online podpora.

  „Čeho se dotkneme konkrétně? To záleží na našem momentálním rozpoložení. Už se nedá nic plánovat. Ale v tom okamžiku budeme vědět. Chci dát prostor vám. Vašim tématům,“ slíbila Špaková, která si nechává volné ruce. Netají se tím, že i ona bude mít plné ruce práce sama se sebou.

  „Já osobně teď cítím velký vztek uvnitř sebe. Téma nastavování si svých hranic. V listopadu bude ale možná aktuální úplně něco jiného. Takže uvidíme, s kým z vás se na této cestě setkám,“ dodala samozvaná kněžka, která si čtyři tříhodinové seance cení na čtyři tisíce korun.

  „S penězi je to jako se vším. Pokud je milujete, máte jich dostatek. Pokud v sobě máte přesvědčení, že jich máte málo, s největší pravděpodobností jich mít málo budete. Jak se o ně staráte?“ zeptala se Lucie, která fušuje do řemesla také ekonomům a investičním poradcům. V každém případě by z vás ráda nějaké taky vytáhla, třeba v rámci výše zmíněného kurzu.

  „Máte je zmuchlané po kapsách, nebo pro ně máte nějaké hezké místo? Když čekáte hosta, naklidíte, upečete, otevřete dobré vínko. Co takhle to zkusit i s penězi a vytvořit si pro ně nějaké krásné místo?“ nabídla Špaková, která už to místo našla. 

  Své tisícovky můžete „uskladnit“ v její zdobené truhličce. Jen nečekejte, že je dostanete zpátky. Za to si ale užijete parádní jízdu do svého nitra a zpět. A to se přece vyplatí, za to by člověku nemělo být líto peněz!

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Jaro jsme zpackali, řídila to parta ambiciózních analytiků, bilancuje Balík

  Premium Česko jarní vlnu epidemie koronaviru nezvládlo, lockdown byl zbytečně tvrdý a jeho následky pocítí lidé teprve v...

  Drsná svědectví z českých „callcentráků“: trestání baseballkou, celý den bez WC

  Premium Ponižování, výsměch i fyzické tresty. To vše zažili lidé v některých call centrech. Jedni vzpomínají na minimální čas...

  TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

  Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 4. prosince 2020, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz