jít naiDNES.cz

Další misska hodlá oslnit YouTube. Co chce Křížková nabídnout matkám?

Co chystá Lucie Křížková? | foto: Fit

Lucie Křížková je jenom devět měsíců po porodu zpátky na své váze. Jako dvojnásobná maminka ale ví, jak těžké je se vypořádat s poporodními kily. Proto se rozhodla pomoct i dalším rodičkám. Po vzoru další modelky Jitky Nováčkové se chce svá moudra rozdávat prostřednictvím YouTube.

Miss České republiky 2003 Lucie Křížková skutečně nezahálí. Nejenže se jenom tři měsíce po porodu druhého potomka vrátila na post moderátorky Sama doma, nyní se rozhodla, že začne natáčet instruktážní videa na YouTube. A k tomu ji přivedly její vlastní fanynky.

„Oslovila mě řada maminek, jestli bych jim dala tipy a hodnocení na různé výrobky, které sama používám. Chtěly vědět skutečnou reakci skutečné mamky v akci, tak to vše začalo. Netroufám si někomu radit, jen hodnotím ze svého pohledu nebo z pohledu mých dětí, co je fajn a co je užitečné. Často se na mne obracely maminky, jak to dělám, že se mi podařilo zhubnout tak rychle po porodu, tak ukazuji i svůj jídelníček a hlavně cvičení,“ říká Lucie, která stejně jako 70 procent žen trpí poporodní diastázou. Rozestup břišních svalů řeší speciálním cvičením.

„Hlavní je o problému vědět. Řada žen trpí povadlým poporodním bříškem a ani neví, co jim přesně je. Používají klasické cviky, jako jsou třeba sklapovačky. Diví se, že se po cvičení nelepší, naopak. Cítí se pak nekomfortně, a přitom jen stačí o problému vědět a řešit to efektivně,“ dodává Lucie, která tak natáčí videa, ve kterých ukazuje ostatním maminkám, jak na to.

„Správně bychom měly alespoň 3x týdně, ale jako všechny mamky jsme ve shonu. Jednou týdně na chvilku se ale donutíme. A to, že cvičení natáčíme, mne motivuje k větší akci. Pomáhám tak nejen sobě, ale i ostatním,“ vysvětluje s tím, že to rozhodně neznamená, že by zanevřela na post moderátorky.

Naopak do práce se vrátila jenom tři měsíce po porodu. David mi v tom hodně pomohl. Když natáčím, věnuje se dětem, tedy nemusím řešit žádné alternativní hlídání,“ vysvětila Křížková.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:56 6. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Cože
  5
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
 • Sladký
  4
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře