Pátek 23. října 2020, svátek má Teodor, Theodor
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Šlégrovi utajili těhotenství i porod: Malému Ronovi je už 5 měsíců

  Spokojená rodinka: Lucie a Jiří Šlégrovi utajili narození syna Rona. | foto: Srub Líny

  Lucie (38) a Jiří (49) Šlégrovi si k desetiletému výročí společného života nadělili syna. Těhotenství i porod se podařilo nejvnadnější vítězce soutěže krásy z roku 2005 utajit hlavně díky karanténě. Dnes je vytouženému synkovi Ronovi pět měsíců a šťastní rodiče se rozhodli ho konečně ukázat světu.

  Po dítěti, které by mělo jejich geny, toužili už dlouho. A ani se tím nijak netajili. Chlapeček, kterému dali jméno Ron, se narodil v květnu v porodnici v Ústí nad Labem a cesta na svět mu trvala jedenáct hodin. Lucie Šlégrová, rozená Králová, se tak stala trojnásobnou maminkou tří synů. 

  Z předchozího vztahu dva syny, dvanáctiletého Richarda a čtrnáctiletého Roberta, Jiří Šlégr má už jednadvacetiletou dceru Jessicu.

  „Je nám tam moc hezky, už proto, že milujeme přírodu a rádi chodíme na procházky. Rádi ale také cestujeme, nejraději po Čechách. Když jsem narazila na internetu na luxusní srub Líny na Kokořínsku, který sliboval klid, soukromí, wellness vyžití a hlavně tu přírodu, vzali jsme Roníka, kočár a nosítko a vyrazili na jeho první dovolenou,“ prozradila Lucie.

  Lucie a Jiří Šlégrovi s malým Ronem vyrazili do srubu Líny.

  Lucie a Jiří Šlégrovi s malým Ronem vyrazili do srubu Líny.

  „Všichni se na mě dívají lítostivě, že je to zase kluk, ale já jsem na kluky zvyklá. I moji synové chtěli brášku a byla jsem si jistá, že Roníček k nám tak přirozeně zapadne. Mimochodem, přijali ho skvěle. Jsou bezvadní, jsem příjemně překvapená,“ říká trojnásobná maminka. 

  A že má jako starší bráškové jméno začínající písmenem R? „To je náhoda, nám se jméno Ron líbilo s Jirkou už dlouho. Přemýšleli jsme také o Josefovi. Tak se jmenoval manželův tatínek, který loni zemřel a vnoučka se nedočkal. Ale nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme Roníka nechali druhým jménem pokřtít Josef,“ vysvětlila Lucie.

  Lucie a Jiří Šlégrovi vyrazili se synem Ronem na dovolenou do srubu.

  Lucie a Jiří Šlégrovi vyrazili se synem Ronem na dovolenou do srubu.

  „Co si budeme povídat, s Jirkou jsme oba ve věku, kdy to nemuselo vůbec vyjít. A když se to povedlo, bylo nám úplně jedno, co to bude. Mimochodem, manžel si na kluka nevěřil, byl přesvědčený, že po první dceři to bude zase holka. Já jsem ale nějak vycítila, že to bude chlapeček. A jsem za něho šťastná. Nikdo na mě nemusí lítostivě koukat, že jsem chudák, když mám třetího syna,“ ujistila se smíchem.

  Ron je prý celý táta. Ve chvíli, kdy se narodil a vážil čtyři kila, viděl v něm bývalý slavný hokejista, který příští rok oslaví padesátiny, okamžitě svého nástupce. „Byl velký a Jirka to komentoval slovy: Vidíš ta ramena? On má křídla!“ vzpomíná na okamžiky po porodu Lucie. 

  Jestli půjde ve stopách táty, je předčasné odhadovat. Že mu ale jednou Jirka Šlégr brusle obuje, je víc než jisté. „Chceme především, aby z něho vyrostl slušný člověk. Nějaký sport určitě dělat bude, ale jaký, odkdy a jestli na profesionální úrovni, bude záležet jen na něm. Svoje první brusle jsem obul v pěti letech, člověk to ale nemá uspěchat. Děcka si mají především hrát. Uvidíme, jestli ho hokej chytne. Věřím, že ano,“ nechal se slyšet šťastný otec.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 23. října 2020, svátek má Teodor, Theodor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz