jít naiDNES.cz

Nejoblíbenější tanečnice StarDance: Proč Hunčárová dostává víc hlasů než Ridi?

Hunčárová možná dovede Ridiho až na vrchol. | foto: Facebook/StarDance

Taneční show StarDance je postavená na VIP osobnostech, které se za pomoci profesionálních tanečníků snaží oslnit televizní diváky. A právě fanoušci daných celebrit tlačí své miláčky do dalších a dalších kol. Jedna z tanečnic má ale větší fanouškovskou základnu než mnozí slavní.

Fanoušci Lucie Hunčárové patří mezi ty nejvěrnější. Jsou to totiž děti, které Lucie již léta trénuje a tanečně vychovává, tudíž za ní budou stát vždy v dobrém i ve zlém.

I když je to těžko uvěřitelné, v podobných soutěžích nejčastěji hlasují děti, které nejsou líné napsat SMS zprávu, na což dojel například Ladislav Vízek, který má sice několik přátel s milionovými účty, ale přesto vypadl jako druhý, protože mu přišlo málo diváckých hlasů.

Dospělí jsou prostě na rozdíl od dětí líní.

Lucii neposílají hlasy jenom její odchovanci, ale i diváci pořadu Taneční hrátky s Honzou Onderem, který se vysílá na veřejnoprávním Déčku a kde Hunčárová se svým partnerem také pravidelně účinkuje.

Dalo by se dokonce říct, že Lucie má možná větší fanouškovskou základnu než sám Emanuele Ridi, jemuž hlasy posílají s největší pravděpodobnosti ženy se slabostí pro Italy a vaření, zatímco dětská láska si nevybírá a Lucie se tak může spolehnout na každého účastníka svých tanečních kurzů a také na každého diváka pořadu svého partnera Jana Ondera.

A pokud dětem nedojde kredit nebo jim rodiče nezablokují paušály, je dost pravděpodobné, že se pár Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová opět dostane do finálových kol, i když na tom tanečně zdaleka nejsou nejlépe.

Spíše naopak.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:53 7. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  25
 • Trapas
  24
 • Super
  22
 • Cože
  12
 • Tvl
  12
 • Haha
  9
Komentáře