jít naiDNES.cz

Hunčárová o StarDance: Kolegy sleduji, ale žiji jinak. A jak to mám s Ridim?

Ridi a Hunčárová patři prý k nejpohodovějším párům StarDance. | foto: Herminapress

Již brzy na televizních obrazovkách odstartuje nová řada taneční soutěže StarDance, kde se mimo známé osobnosti předvádějí profesionální tanečníci. Lucie Hunčárová, kterou si můžeme pamatovat pro její trpělivost s prkenným Lukášem Pavláskem, se však v této řadě neobjeví. Místo toho plánuje další dovolenou s italským kuchařem Emanuelem Ridim. Nemrzí ji konec v projektu?

Taneční soutěž StarDance je pro české osobnosti i tanečníky jistou prestiží. Nejenže si během jednoho dílu přijdou na desítky tisíc korun, ale také se stanou jedněmi z nejsledovanějších tváří podzimu. Pořad totiž patří mezi nejoblíbenější vůbec a jeho finále sledují stovky tisíc lidí.

Na projekt proto poté všichni velmi rádi vzpomínají. 

A Lucie Hunčárová, jež tančila ve třech ročnících, není výjimkou. Přestože se v další řadě pořadu neobjeví, bude své kolegy sledovat.

„Pořad budu sledovat, už teď trochu sleduji na sociální síti, jak páry trénují a jestli jsou tam pokroky,“ svěřila se Expres.cz Hunčárová s tím, že jí bude po soutěži smutno.

„Asi bych lhala, že mě to nemrzí, ale vše se děje z nějakého důvodu a taky k tomu tak přistupuji. Už jsem tuto zkušenost zažila třikrát a bylo potřeba dát prostor také jiným, novým tanečnicím,“ dodala s tím, že v době, co její kolegové trénují, ona plánuje dovolenou se svým partnerem Emanuelem Ridim. 

S tím se dala dohromady právě během StarDance, což je jedním z důvodů, proč se v dalších dílech neobjeví. Sestavu tanečníků má totiž na starost její bývalý partner Jan Onder, jenž si své místo v soutěži drží od samých začátků. 

„Nějaké jiné nabídky byly, ale já jsem po nich úplně nešla a nedotáhlo se to do konce. Člověk by měl mít hlavně vybudovanou práci bez televize,“ svěřila se dále Lucie, jejíž náplní je především trénink dětí a soukromých klientů. 

Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová

Hunčárová si ve StarDance nejvíce užila s Lukášem Pavláskem.

Aktuálně totiž vede taneční kurzy v Jesenici u Prahy a často cestuje také do západních Čech. Část dne jí ale také zabere přemýšlení o budoucnosti, která se pro ni v blízké době výrazně změní.

Hunčárová se totiž společně s Emanuelem přestěhuje do jeho nového bytu a následně bude stát u otevření jeho druhé restaurace. „Nová restaurace bude poněkud větším soustem a Emanuela čeká dost práce, s tím se samozřejmě počítá a já mu budu oporou,“ uzavřela Hunčárová s tím, že se rozhodně nebude nudit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:01 úterý 25. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  52
 • Trapas
  13
 • Haha
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat