jít naiDNES.cz

Lucie Borhyová hraje s fanoušky svlékací poker. Ale pro dobrou věc!

Lucie Borhyová se odvázala na pláži. | foto: Instagram Lucie Borhyové

Moderátorka nováckého zpravodajství Lucie Borhyová (38) je sice skoupá slova, když jde o její soukromí, na svém instagramovém účtu se opět odvázala. Zveřejnila totiž snímek nahoře bez!

Sledovat instagramový účet Lucie Borhyové se začíná fanouškům vyplácet. Oblíbená zprávařka je totiž ve svých příspěvcích čím dál odvážnější. Zatímco začátkem května se svým fanouškům předvedla v plavkách, před několika dny zašla mnohem dál. Vystavila se na pláži bez horního dílu plavek.

Nebylo to ale bezdůvodné. Borhyová totiž avizuje svůj kalendář, který by měl vyjít v limitované edici a výtěžek z aukce s největší pravděpodobností poputuje na transparentní účet LuckyBe dětem. Pokud tak máte přebytečné peníze a toužíte mít polonahý kalendář s Lucií Borhyovou, i vy můžete být tím šťastlivcem.

Je jen otázkou, zda budou nějaké k dostání. Ačkoliv to Borhyová nikdy oficiálně nepotvrdila, již řadu měsíců se vídá se svým o jedenáct let mladším společníkem Michalem Smečkou, který by mohl podobné choutky jejích fanoušků nést jenom nelibě a skoupit všechny výtisky. Pokud by se ale odhodlal, musel by sáhnout hodně hluboko do své kapsy. Pokud je ale i zbývajících jedenáct snímků takto odvážných, nejspíš se o kalendáře povede tuhý souboj.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:46 15. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Trapas
  23
 • Haha
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat