Šafářová poprvé o vztahu s Plekancem: Rodinu bych nikdy nerozvedla!

Lucie Šafářová promluvila o Plekancovi. | foto: Koláž Expres.cz

Tenistka Lucie Šafářová (31) prolomila hradbu mlčení. V otázce dvojice Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (38) se držela zpátky a k situaci rozvádějícího se páru se nevyjadřovala. Změnila názor až ve chvíli, kdy že se začaly množit nenávistné útoky nejen na hokejistu, ale i na její osobu poté, co vyšlo najevo, že se v poslední době vídají.

„Kdo mě zná, tak ví, že bych nikdy rodinu nerozvedla. To je všechno, co k tomu řeknu,“ řekla Lucie Šafářová po prvním kole na US Open pro Deník Sport poté, co fotograf zachytil i Tomáše Plekance

Druhý zápas už česká tenistka nezvládla a přesune se do Kanady, kde ji čeká turnaj v Québecu. Tam k ní bude mít legenda hokejového Montrealu ještě blíž.

„Bylo příjemné, že se Tomáš zašel podívat. Vzhledem k celé situaci jsem nevěděla, jestli mi má jít fandit, nebo ne. Ale já mám svědomí čisté, takže nemám proč se cítit blbě,“ dodala tenistka, který byla potěšena, když se v hledišti na US Open Plekanec objevil.

Před nedávnem se nechala slyšet, že uvažuje o konci kariéry.

Podobně promluvil i sám hokejista.

„Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ ujistil Plekanec už před časem ve svém prohlášení na Facebooku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:50 28. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  64
 • Trapas
  49
 • Haha
  19
 • Sladký
  12
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat