Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Oblíbený pár z Love Islandu se rozešel. Fanoušci jsou v šoku!

  Martin a Lucia se rozešli. | foto: TV Nova

  Tuto zprávu čekal málokdo. Martin Koči a Lucia Nováková, kteří se do sebe zamilovali v druhé sérii Love Islandu, oznámili rozchod. „Strašně mě mrzí, že nám to nevyšlo tak, jak jsme si to všichni představovali,“ povzdechla si na sociálních sítích Lucia, která stěží zadržovala slzy. A smutní jsou i fanoušci.

  Martin Koči a Lucia Nováková skončili ve druhé řadě Love Islandu na třetím místě. Po odchodu z vily lásky tvořili harmonickou dvojici, kterou si fanoušci zamilovali a na sociálních sítích sledovali každý jejich společný krok.

  Jejich rozpad vztahu tak překvapil mnohé. Většina jejich příznivců je totiž měla za idylický pár, jenž skončí svatbou a následně založením rodiny. Jejich rozchod je ale podle všeho definitivní.

  „Jsou situace, na které člověk nebude nikdy připravený, a ne všechno nám v životě asi dává smysl, ne všechno se dá vysvětlit a život asi není vždy jako pohádka. Právě v tom bodě se nacházím právě teď, v bodě, kdy cítím obrovský smutek ,“ uvedl zdrcený Martin na Instagramu ke společné fotografii z Love Islandu s tím, že s Luckou zažil chvíle, na které nikdy nezapomene.

  Život, život je niekedy zvláštny a aj dosť horký na tom sa asi všetci zhodneme. Sú situácie na ktoré človek nikdy nebude pripravený a nie všetko nám v živote asi dáva zmysel, nie všetko sa dá vysvetliť a život asi nie vždy pôsobí ako rozprávka. Práve v tom bode som práve teraz, v bode kedy cítim obrovský smútok. Kedže náš vzťah s Luckou bol verejný vzťah tak to tu s vami budem zdielať aj keď by bolo určite jednoduchšie si to prežiť neverejne. S Luckou sme si zažili chvíle na ktoré nikdy nezabudnem a navždy za ne budem nesmierne vďačný. Mal som to šťastie v živote doposiaľ stretnúť mnoho úžastných ľudí, no dovolím si povedať že Lucka je z nich ten najvačší anjel. Preto sa Ti chcem z hĺbky duše poďakovať za všetko, za to že si vždy pri mne stála, za to že si vo mne videla vždy len to dobré a za to čo si ma naučila. Otvorila si mi oči a ukázala čo sú hodnoty v živote, vezmem si tvoje rady k srdcu a verím že budem vedieť aj ja raz vidieť svet cez tak krásne oči ako ty.

  21. února 2024 v 20:01, příspěvek archivován: 23. února 2024 v 10:28

  Došlo i na slzy

  K rozchodu se veřejně vyjádřila také Lucia: „Už to nedokážu držet jen tak v sobě. Strašně mě mrzí, že to nevyšlo a chci poděkovat všem, kteří tu s námi byli. Nevím co mám ještě dodat, už to chci mít ze sebe ven a nějak se s tím smířit. Nikdy nevíte, co se děje za zavřenými dveřmi i když na Instagramu to může vypadat tip-top,“ svěřila se krásná blondýnka, která se jen těžko bránila slzám.

  Zklamaní jsou i fanoušci, kteří tuto šokující zprávu začali obratem komentovat. „To snad ne, to je vtip, že jo? Prosím. Byli jste tak krásní spolu, dokonalí,“ reagovala nevěřícně Nikola. „I když nevidíme za zavřené dveře, u vás dvou to působilo tak moc přirozeně, jak kdyby jste si byli opravdu souzeni…Škoda že to skončilo takto,“ přidala se Kristýna.

  Z druhé řady Love Islandu tvoří pár jen vítězové Kryštof Novák a Denisa Valová a Jakub Vitek s Hankou Dědkovou, jež se k rozchodu bronzového páru také vyjádřila. „Je mi to moc líto, držte se. Mám vás oba moc ráda,“ vzkázala Lucii a Martinovi.

  Fotogalerie