Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zamilovaná Petra z Love Islandu: Sbalila hokejistu Sparty! Jak se seznámili?

  Petra Beníšková randí s hokejistou Sparty | foto: Instagram

  Účastnice reality show Love Island Petra Beníšková (25) zažívá krásné a velmi úspěšné období. Atraktivní brunetka se probojovala mezi TOP 10 v soutěži krásy Miss Czech Republic. Daří se jí však i v osobním životě. Jak se totiž pochlubila na sociálních sítích, už není single a tvoří pár s hokejistou Sparty. Redakci Expresu Péťa prozradila, jak proběhly jejich začátky.

  Petra Beníšková (25) se do povědomí široké veřejnosti dostala díky své účasti v reality show Love Island, kde jí zlomil srdce fešný model Oliver Průcha (21).

  Půvabná rodačka z Liberce ale po odchodu z vily lásky neměla o ctitele nouzi. Její srdce si nakonec získal nadaný a zároveň fešný hokejista pražské Sparty. Petra se navíc netají tím, že má slabost pro sportovce, a tak je pro ni Ondřej ideálním partnerem.

  Láska na třetí pohled

  „Poprvé jsme se viděli na hokeji, to už je nějaký rok zpět. Potom jsme se seznámili v létě na festivalu,“ prozradila Expresu Petra s tím, že o sobě sice věděli, ale větší komunikace mezi nimi neprobíhala.

  Dvojice se více poznala a následně do sebe zamilovala až poté, co se Petra vrátila z Love Islandu. „Dali jsme se dohromady v průběhu listopadu či prosince. Upřímně nevím, odkdy přesně to počítat,“ smála se krásná brunetka, která je zároveň finalistkou Miss Czech Republic.

  Petra Beníšková randí s hokejistou Sparty

  Po zklamání s Oliverem Průchou tak Petra zažívá nejkrásnější životní období. „Rozumíme si a máme se fajn,“ řekla s úsměvem Petra Beníšková, která po boku profesionálního sportovce jenom září.

  Její nová láska tak zajisté může přinést ovoce i v oblasti modelingu. Petra vypadá lépe než kdy jindy a rozdává úsměvy na všechny strany. Není tedy divu, že bude bojovat o korunku krásy.

  A jak sama prozradila, její nový přítel ji prý velmi podporuje. „Kolikrát mu nestihnu ani odepsat, protože už všechno ví z Instagramu. Podporuje mě maximálně a vůbec mu to nevadí. Missí nemoci jako někteří kluci se nebojí,“ řekla na závěr zamilovaná Beníšková.

  Fotogalerie