Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Gabriela Gášpárová z Love Islandu: Další dívka vyrobená Antonínem Charouzem, teď toho lituje

  Gabriela Gášpárová v pořadu Ukaž se pro televizi Sport 5, která patří Antonínu Charouzovi. | foto: Instagram

  Studentka, modelka a příležitostná herečka Gabriela Gášpárová (20) původně z Velké Bíteše, která by ráda dobyla nejen Prahu, ale film či televizi, je momentálně ve vile na Kanárských ostrovech, kde účinkuje v reality show Love Island. Podle diváků jedna z nejsympatičtějších účastnic hry na ostrově lásky tvoří pár s modelem Petrem Havránkem, zatímco na jejím Instagramu se tvoří úplně jiná reality show.

  Abychom byli upřímní a trochu to tady odlehčili, nebývali bychom si toho všimli, kdybychom se nešli podívat na Gabrielin profil jen proto, že nás zajímalo, jak Gabriela Gášpárová vypadala předtím, než si nechala udělat umělá prsa, na něž je náležitě pyšná.

  Místo toho její Instagram skrývá úplně jiné poklady, a to zejména reakce jejího přítele Vlasty. S ním má zamilovanou fotku z července toho roku, kde se mu vyznává, že je ráda, že životem může procházet s ním. A pak se odmlčela.

  Přítel Vlasta, který se netváří, že by byl rozchod

  Gabriela přišla do reality show Love Island v půlce září a musela odevzdat své komunikační prostředky produkci, aby nebyla ve spojení se světem venku. Tajemný Vlasta mezitím dostával dotazy od svých přátel i nepřátel, jak to tedy s nimi vlastně je.

  Nakonec se k tomu rozhodl před necelým týdnem vyjádřit na svém profilu a ke vztahu s Gabrielou Gášpárovou napsal toto: Znám ji od jejích sedmnácti let a tento rok jsme spolu začali tvořit pár, nemám obavy z toho, jak naše životy momentálně vypadají, nerozpadají se, to jen jednotlivé kousky zapadají do sebe.“

  Samozřejmě tu je možnost, že se Gášpárová před vstupem do vily s Vlastíkem rozešla, ale jeho reakce, která přišla teprve před nedávnem, tedy v čas, kdy se ona miliskuje ve vile s jiným mužem, tomu neodpovídá. Proč jednoduše nenapsal, že se spolu rozešli, a proto si Gabriela může ve vile dělat s jinými chlapci, co chce? Proč měl potřebu ji obhájit slovy, že „je to hra, ve které jsou výhrou peníze, a ne něčí srdce“?

  A hlavně proč se na toto dožadovali odpovědi jejich známí, kteří by měli vědět, zda spolu chodí, či ne?

  Gabriela Gašpárová

  Hned poté si zavřel svůj účet, ale záhady jejich vztahu nadále trvají. Gabrielin přítel Vlastík v komentářích na jejím profilu naznačuje, že Gabriela Gášpárová patří mezi dívky, které vyrobil Antonín Charouz (67), bývalý automobilový závodník, podnikatel a mecenáš, jenž mediálně vysochal dvě známá jména: Evu Perkausovou a Dominiku Myslivcovou, u které se označoval jako rodinný přítel a manažer.

  Příběh Gabriely Gášpárové je to samé v bledě modrém a jako červená nit se jím táhnou stejná jména a stejné situace.

  Mercedesy, růže, film a jeden den v měsíci

  Gabriela začínala jako hosteska na akcích a mohla se dostat k práci stájové holky, kde si ji Charouz, který je v tomto oboru doma, vyhlédl. Mechanismus, jak toto probíhá a kam to vede, se stále dokola opakuje, redakce Expres mluvila s mužem, jenž si přeje zůstat v anonymitě, ale je obeznámen s tím, jak tento proces ze strany Antonína Charouze funguje.

  Gabriela Gášpárová jako stájová holka

  „Charouz si je vyhlédne, domluví focení a auta na operativní leasing, vše řídí on, domlouvá fotky a pomáhá slečně s kariérou. Dostává je do televize a do médií a toto dělají stále ti stejní lidé, kteří pro něj pracují, stačí se jen podívat, kdo o ní co kde píše, jeden server má o ní mnoho nepodepsaných článků, kde se na ni pějí ódy ještě z doby, kdy nikdo nevěděl, kdo to je,“ popisuje náš zdroj začátek vývoje.

  „Slečny z toho mají půjčené mercedesy na operativní leasing, dostávají nějakou hotovost, dárky v podobě například kabelek, luxusní výlety a obří kytice růží, ale jednou měsíčně mu musejí být k dispozici,“ dodává zdroj, jehož slova asi nepřekvapí nikoho tím, že je od toho očekáván nějaký výměnný obchod.

  Gabriela Gášpárová v mercedesu

  Gabriela Gášpárová u mercedesu a s kyticí růží

  To, že je Gabriela Gášpárová spojená s Antonínem Charouzem, je vidno nejen z jejích fotek, protože Antonín Charouz se vyznačuje právě tím, že se jeho chráněnky fotí s vozy značky Mercedes, ale například i ze spolupráce pro stanici Sport 5, která Charouzovi patří, nebo ze spolupráce s režisérem Tomášem Magnuskem, kdy se pochlubila snímkem z natáčení filmu Bastardi 4.

  V Magnuskových filmech hrály i Eva Perkausová a Dominika Myslivcová, tady byl s ní na place přímo i Antonín Charouz.

  Gabriela Gášpárová na place filmu Bastardi, který dělá Tomáš Magnusek.

  Gabriela Gášpárová s Tomášem Magnuskem a Antonínem Charouzem

  Gabriela Gášpárová s mecenášem Antonínem Charouzem, od nějž vzešly také Perkausová a Myslivcová.

  Nakoupení followeři, naštvaný kluk a právník řešící vztah s Charouzem

  Jeho jméno pak nadále padá i v komentářích na Gabrielině profilu, kde se do něj pouští běsný přítel Vlasta, který Charouze obviňuje, že si zakládá falešné účty a píše jeho dívce v tu chvíli, kdy se followeři Gabrielina profilu dožadují odpovědi, jestli tedy Gášpárová stále chodí s Vlastou a románek s Petrem Havránkem je jen hra ve vile.

  „Charouz si ve dvě ráno založil deset falešných profilů a píše s*ačky,“ komentuje Vlasta dění na Gabrielině účtě a navíc ho oslovuje jako podvodníka a lháře.

  Gabriela Gašpárová
  Gabriela Gašpárová

  Zajímavé je, že kromě půtek lidí, kteří Gášpárovou osobně znají, se na jejím Instagramu větší diskuze a interakce neodehrávají, a to přestože má neuvěřitelných 280 tisíc sledujících, ačkoliv ji před vstupem do reality show nikdo neznal.

  „Zvedne také slečnám sledovanost, nakoupí ji na Instagramu, ale většina jsou mrtvé duše. Sice tedy mají dívky v číslech obrovskou sledovanost, takže to vypadá, že jsou žádané, ale realita je úplně někde jinde,“ dodává náš zdroj.

  Nám se podařilo se s Gášpárovou spojit na dálku až na Kanárské ostrovy a Gabriela se vyjádřila tak, že s Vlastou již pár netvoří a před jejím vstupem do vily se rozešli. Stejně tak nepopřela, že je spojená s Antonínem Charouzem, ale nemůže se k jejich vztahu blíže vyjadřovat, protože se do něj vložili právní zástupci.

  K tomu vám přineseme další informace.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 22:11 středa 23. února 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   148
  • Haha
   48
  • Tvl
   24
  • Super
   21
  • Cože
   12
  • Sladký
   8
  Vybrali jsme pro vás

  O peníze přijdou tak či tak. Jaká past se chystá na důchodce spořící v penzijku

  Premium Novinky v penzijním spoření jsou v legislativním běhu. Stát chce zvýšit příspěvky a přimět lidi, aby na penzi spořili...

  Životabudič pro desetitisíce pacientů: infuze železa do žíly. Málo se o něm ví

  Premium Nemohou dýchat, jsou unavení, otékají jim nohy, trpí arytmií, nadváhou, někdy i zmateností či depresí. Někteří netuší,...

  Divoká, velká jízda, říká sestra o životě skokanky a pornoherečky Absolonové

  Premium Disciplinovaná sportovkyně, soustředěná na výkony v bazénu a zlaté medaile, ale též holka, která si užívá život bez...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz