Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Za Gabrielu z Love Islandu promluvila její advokátka: Charouz kontroloval její život, bylo nutné to utnout

  Gabriela Gášpárová ve vile reality show Love Island | foto: TV Nova

  Zatímco ve vile lásky v reality show Love Island na Kanárských ostrovech, kterou k nám na svých televizních obrazovkách přináší TV Nova, probíhá boj o milionovou výhru a nejzamilovanější pár, v Česku probíhají boje mezi paragrafy a právními dopisy. Týkají se jedné z nejoblíbenějších účastnic soutěže a podnikatele Antonína Charouze.

  Gabriela Gášpárová je dvacetiletá studentka z Velké Bíteše, která vstoupila do povědomí diváků díky obrazovce stanice TV Nova a její show Love Island, kdy do izolované vily na Kanárské ostrovy jsou po přihlášení „vysláni“ soutěžící, jejichž cílem je s někým utvořit stabilní pevný pár a dostat se tak k milionové výhře. Každý pár může být rozdělen příchodem tzv. bombshells, tedy nově příchozích single lidí, ať je to muž, či žena.

  Jednou z nově příchozích bombshells byla i Gabriela Gášpárová, jež se do vily dostala někdy v půlce září a s modelem Petrem Havránkem (25) utvořila vztah, který se slibně vyvíjí. A to jak u nich dvou, tak i směrem k divákům, protože Gabriela a Petr patří u lidí k druhému nejlépe hodnocenému páru, kdy tím prvním je evidentně neotřesitelný vztah svářeče Martina a jeho slovenské krásky Laury.

  Zatímco je Gabriela ve vile izolovaná od světa venku a bez sociálních sítí, její přítel, s nímž se měla rozejít těsně před vstupem do vily, si na Instagram napsal prohlášení na nátlak četných dotazů, jak to mezi nimi doopravdy je. V komentářích naznačil, že Gabriela Gášpárová je spojená s podnikatelem Antonínem Charouzem, který mediálně utvořil Dominiku Myslivcovou či moderátorku Evu Perkausovou. Do naší redakce se dostala informace, že mezi Antonínem Charouzem a Gabrielou Gášpárovou má probíhat právní spor.

  Spojili jsme se proto s advokátkou Kateřinou Nesrstovou, která nám k celé situaci za Gabrielu Gášpárovou poskytla rozhovor jako její právní zástupkyně a na základě konkrétního pověření Gášpárové.

  Nevyžádané kontakty, které neustávaly

  Máme informaci, že se řeší něco právního mezi Gabrielou Gášpárovou a panem Antonínem Charouzem. Dokonce se mluví o stalkingu a narušení internetového soukromí.

  Nějaké právní spory se řešily a mám za to, že je to uzavřené. Se slečnou Gášpárovou jsme udělaly tečku dopisem, který jsme zaslaly právní zástupkyni pana Charouze. Žádná spolupráce mezi Gabrielou a inženýrem Charouzem není a neexistuje.

  Šlo o smír?

  Nebyl důvod uzavírat smír, protože k žádnému zasmluvnění vztahu ani nedošlo.

  Antonín Charouz tedy nikdy nebyl oficiálně její manažer?

  Ne.

  Jaký spolu měli vztah, že to došlo až do právní roviny?

  Gabriela a její rodina byly neustále kontaktovány ze strany inženýra Charouze a byly to nevyžádané pokusy z jeho strany, které neustávaly. Od pana Charouze pak bylo na Gabriele vynucováno plnění neexistující spolupráce.

  Gabriela Gášpárová v pořadu Ukaž se pro televizi Sport 5, která patří Antonínu Charouzovi.

  On se zaštiťoval nějakou smlouvou?

  Ústní smlouvou. Ale my jsme řekly, že taková smlouva neexistuje, protože nebyly stanoveny žádné podmínky a nebylo nic konkrétního dojednáno mezi Gabrielou a inženýrem Charouzem. Neexistoval mezi nimi ani žádný soukromý vztah a v žádném případě intimní, Gabriela mu v žádném v případě nebyla jednou za měsíc k dispozici, jak naznačuje váš zdroj, že takto probíhá proces spolupráce mezi některými dívkami a inženýrem Charouzem. Ona by s ničím takovým v životě nesouhlasila. Podmínky na spolupráci ze strany pana Charouze byly kladeny neúnosně a Gabriela řekla, že za takové situace s ním nebude spolupracovat a žádnou smlouvu s ním ani neuzavře. On jí dal nějaký návrh smlouvy, který nebyl z její strany akceptován. Už od samotného počátku, kdy inženýr Charouz Gabrielu zkontaktoval, jej brala pouze jako rádce, než se z určitých důvodů rozhodla ukončit kontakt úplně.

  Jsou spolu na natáčení filmu Bastardi.

  To nevím, jak to bylo, tam proběhl zřejmě klasický konkurz.

  Gabriela Gašpárová

  Vznikaly s ní fotografie pro společnost Provogue, a jak už víme, celé to zařizoval pan Charouz. To už v té době měli nějakou ústní dohodu?

  Ne, žádná ústní dohoda o spolupráci tam nebyla. Nevím, kdy přesně se na Gabrielu inženýr Charouz nakontaktoval, bylo to asi někdy v druhé půlce minulého roku a nabízel jí možnou spolupráci. Gabriela byla neznalá, nezkušená a řekla, že s ním nějaké projekty zkusí, jak by spolupráce mohla fungovat. Bylo to z té pozice, že si nechá poradit, jakým směrem se ubírat, pak že se rozhodne, jestli s ním spolupráci uzavře. Ale už po nějakých pár projektech Gabriela zjistila, že podmínky pana Charouze jsou neúnosné. On jí zaslal nějaké návrhy smlouvy o možné spolupráci, které ji utvrdily v tom, že to je neakceptovatelné.

  Gabriela Gašpárová

  Neakceptovatelné ve smyslu, že chtěl po ní provizi, která byla pro ni nepřijatelná, nebo tam šlo i o jiné podmínky?

  Tam byly i jiné podmínky, které jí výhradně zasahovaly do soukromého života. A i těch pár projektů, které spolu vyzkoušeli, Gabriele potvrdilo, že tato spolupráce pro ni není a bude dále pokračovat pod svým jménem a sama si bude práci organizovat.

  Kontroloval, kam jede a s kým tam bude

  Uváděla jste, že se také jednalo o nějaké nevyžádané kontakty směrem k ní, její rodině a zásahy do soukromí. Vyžadoval pan Charouz něco v osobní rovině? Můžeme mluvit o sexuálním obtěžování?

  Co se týče sexuálního obtěžování, toho si nejsem vědoma, ale co se týče osobních záležitostí, chtěl například organizovat její pobyt v Praze po určitou dobu. Měl problém s tím, když měla odjet z Prahy, kontroloval, kam jede, s kým tam bude a jak dlouho. A tento nevyžádaný kontakt se pak řešil skrze mě, kdy jsem žádala právní zástupkyni protistrany, aby inženýr Charouz přestal kontaktovat jak mou klientku, tak její rodinné příslušníky.

  Kdy to ustalo?

  Neřeknu vám přesně, protože Gabriela potom změnila svou e-mailovou adresu. Novou e-mailovou adresu si založila z toho důvodu, že měla podezření, že by původní e-mail nemusel zůstat v soukromí. Skrze původní e-mail ji inženýr Charouz standardně kontaktoval. A co se týče dalších kontaktů skrze telefony nebo sociální sítě, to ustalo někdy na začátku léta ještě před jejím vstupem do vily na Kanárských ostrovech.

  Gabriela Gášpárová ve vile reality show Love Islande na Kanárech

  Máte teď nějaké pověření od klientky směrem k panu Charouzovi?

  Mám pokyn hájit její zájmy, chránit její dobré jméno a pověst, protože jsme předpokládaly, že nějaká reakce na její vstup do reality show Love Island může přijít. Ale ještě nemohu říct, jaké právní kroky budeme v této věci činit, na to je příliš brzy. Konkrétní pokyny jsou samozřejmě záležitostí mého vztahu s Gabrielou.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 22:23 čtvrtek 24. února 2022. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   79
  • Trapas
   51
  • Tvl
   16
  • Super
   9
  • Sladký
   6
  • Cože
   5