jít naiDNES.cz

Linda Vojtová neztrácí čas. Zásnuby po krátké známosti

Linda Vojtová oznámila radostnou novinu. Je zasnoubená. | foto: Instagram Lindy Vojtové

Dlouhých čtrnáct let byla česká topmodelka Linda Vojtová ve vztahu s Jamisonem Ernestem, aniž by se jejich soužití kamkoliv posunulo. S Joshuou Sasonem, s nímž chodí necelý rok, ale tak zdráhavá není. Movitý finančník ji totiž požádal o ruku a Linda řekla ano!

Po Petře Němcové se do chomoutu chystá i další česká topmodelka. Čerstvě zasnoubená je i Linda Vojtová, která řekla svému partnerovi ano.

„Co si myslíte, že jsem odpověděla?“ okomentovala Linda fotografii, na níž pózuje se svým snoubencem Joshuou, který jí na prsteníček navlékl prstýnek s obřím diamantem.

Nutno říct, že tímto oznámením je zřejmé, čí veselka bude příští rok považována za svatbu roku. Vojtová je jednou z nejúspěšnějších českých topmodelek všech dob. Vždyť jako první Češka ve svých patnácti letech vyhrála světové finále Elite Model Look, což jí otevřelo dveře do světového modelingu.

Do svých sedmnácti let žila a pracovala v Paříži, Miláně či Barceloně a v sedmnácti se přestěhovala do New Yorku, kde žije dodnes. A právě v jedné z tamějších posiloven se seznámila se svým snoubencem. Zpočátku byli sice jenom přátelé, nakonec se do sebe ale zamilovali.

Jsme zvědaví, jestli svatba bude v New Yorku, nebo v Česku. S ohledem na to, že je Linda velká patriotka, přikláníme se k druhé variantě.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře