Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

  Linda Rybová se nebojí říct svůj názor. I za cenu toho, že se do ní pustí militantní „biobijci“. | foto: Herminapress

  Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír, jsou ve finále militantní, odmítají dialog a z kritiky jim naskáče kopřivka. Herečka Linda Rybová (42) se nedávno „otřela“ o biopotraviny a fanatismus lidí, kteří od rána do večera řeší jen jídlo a jeho (nejlépe šlechtický) původ. Nová posila seriálu Ulice si tím pořádně zavařila a poznala, jak chutná „krmě“ rozlícených milovníků biovšehomíra.

  „To, co se děje teď, ta šílená snaha o všechno zdravé, já bych to zakázala. Je to hrozný byznys, vše musí být bio, maximální kvalita. Já si obecně myslím, že se má hlavně jíst v nějakých rozumných porcích po třech hodinách. Z jídla se musí člověk těšit, nemá to být středobod života,“ řekla Linda Rybová pro iDNES.

  Konečně někdo s rozumným názorem, chce se říct. Jenže pluralita názorů je sprosté slovo. „Potrefené husy“ nezklamaly a nenechaly na Rybové nit suchou.

  „Je smutné, že zcela nesourodé bláboly jako toto dostávají v médiích tolik prostoru. Paní Rybová zřejmě zcela nechápe, co je kvalitní jídlo a co znamená bio,“ rozohnili se například zástupci BioDrogerie.cz. Ti následně herečku vyškolili tím, že zkopírovali odkaz z Wikipedie, aby se vzdělala, co že to vlastně jsou ty biopotraviny.

  Vyvádět Rybovou z temnot nevědomosti však nemuseli, vzhledem k jejímu angažmá v pořadu Herbář o této problematice ví dost, nehledě na to, že se o potraviny a jejich složení zajímala už s narozením svých dětí.

  „Pokud budeme v nějakých rozumných porcích konzumovat nekvalitní potraviny, opravdu pro své zdraví moc neuděláme,“ hřímají zastánci „biomazadel“, kteří ve finále sami spadli do jámy, kterou pro Rybovou vykopali. Herečka v rozhovoru nevyzývá ke konzumaci nekvalitních potravin, nesourodé bláboly tak ve finále do světa šíří spíš její kritici než sama Rybová.

  Vrcholem bylo, když hvězdě Ulice vyčetli, že pije minerálku, která se prodává v plastových lahvích. „Dělá reklamu na vodu v plastových lahvích, to je jediný důvod, proč rozhovor vznikl,“ uvedli rozhořčení kritici poté, co se Rybová přiznala k tomu, že pije minerální vodu, která jí dělá dobře na žaludek. I v tomto případě se sice vypálilo ostrými bezdůvodně. Rybová tváří žádné minerálky není, pije ji opravdu proto, že jí pomáhá. Ano, i to se dnes stává...

  Příště by se asi měla Linda sebrat a se džberem pěšky jít do závodu, který u Karlových Varů vodu stáčí. Vyprosit si, zda by jí mohli minerálku nalít do džberu z keramiky či dřeva a pak jít pěšky zpátky do Prahy.

  Bio „mastičkáři“ rýpanec do Rybové později ze stránek stáhli. Že by si nestáli za svým slovem? Bylo jim snad trnem v oku to, že Rybová je tváří známé přírodní kosmetiky, a je tedy přímou konkurencí tovaru, který nabízejí její kritici?

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:52 úterý 19. února 2019. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   54
  • Trapas
   20
  • Tvl
   18
  • Super
   17
  • Sladký
   14
  • Cože
   12
  Vybrali jsme pro vás

  První termální bazén u Prahy

  Komerční sdělení V Senohrabech u Prahy se rozšířil saunový svět o unikátní termální bazén, moderní ceremoniální saunu pro 150 osob a...

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...