jít naiDNES.cz

Byli nejlepší kamarádi, ale nepozval ji: Proč na Boučkově svatbě chyběla Agáta?

Proč Agáta nedorazila? | foto: Koláž Expresu

V sobotu odpoledne vstoupil moderátor Libor Bouček (38) potřetí do chomoutu. Vzal si dlouholetou partnerku Gabrielu Bendovou (27). Na svatebním obřadu, jenž se konal na Okoři, překvapivě chyběla Boučkova dobrá kamarádka Agáta Prachařová (34), která přitom dopředu avizovala, že je mezi pozvanými. Proč nakonec nedorazila a její manžel Jakub (35) si musel poradit sám?

Libor Bouček se snažil svatbu s Gabrielou Bendovou pečlivě utajit. Když se ho v červnu novináři na jeho velký den ptali, mlžil a říkal, že na plánování svatby je ještě dost času. Nestál o medializovaný obřad, svou životní lásku si chtěl vzít jen v okruhu nejbližších a bez přítomnosti novinářů.

Termín i místo obřadu ale nechtěně propálila jeho dobrá kamarádka Agáta Prachařová. Ta v živém rozhovoru pro Top Star řekla, že je mezi pozvanými na Liborovu srpnovou veselku.

Bouček rozhodně neskákal štěstím do nebe, když jeho kámoška prakticky pozvala všechny bulvární novináře na svatbu, kterou se moderátor mermomocí snažil utajit.

Libor Bouček si na Okoři vzal partnerku Gabrielu Bendovou.

Libor Bouček si na Okoři vzal partnerku Gabrielu Bendovou.

Bouček na to pak reagoval slovy, že o tom, kdo bude na jeho svatbě a kdo ne, neví ještě ani on sám. Jako by tím Agátě na dálku pohrozil, že účast na svatbě nemá zdaleka jistou.

Nakonec neskončilo jen u výstrahy

Agáta se zřejmě u Libora ocitla v nemilosti. Navíc už dlouho se mluví a píše o tom, že její situace s manželem Jakubem Prachařem není zrovna růžová. Možná i proto se Agáta raději rozhodla odcestovat za matkou do Izraele, kde si užívá sluníčka a moře.

„Na svatbu Libora nejdu, protože nejsem v Česku. To ale neznamená, že nejsme s Jakubem spolu,“ sdělila nám Agáta.

Agáta Prachařová už je zase u matky Veroniky Žilkové. Co Agátu do Izraele tak...

Agáta Prachařová už je zase u matky Veroniky Žilkové. Co Agátu do Izraele tak táhne?

Na Boučkovu svatbu tak musel dorazit její manžel Jakub Prachař sám. 

Zdá se, že si ale kamarádův vstup do chomoutu i tak skvěle užil. Společnost mu dělal Janek Bartoška (33), syn prezidenta karlovarského filmového festivalu Jiřího Bartošky.

Jakub Prachař dorazil bez Agáty.

Jakub Prachař dorazil bez Agáty.

A kluci se na svatbě bavili skvěle.

Fotogalerie

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz