Marešův trenér Jakub Kraus: Leoš tloustne, protože je línej!

Leoš Mareš patří mezi největší dříče českého showbyznysu. Z obyčejného kluka z Berouna se vypracoval na jednoho z nejvyhledávanějších českých moderátorů. Jinak to vidí ale jeho trenér Jakub Kraus. Ten nám prozradil, jaké je to trénovat nejslavnějšího českého moderátora!

Dokud se neseznámil s Jakubem Krausem, Leoš Mareš nepatřil k žádným svalovcům. Před časem se ale pochlubil muskulaturou, kterou by mu mohl závidět kdejaký kulturista. Svaly nabušené tělo mu ale dlouho nevydrželo. Přestal snad Mareš na sobě pracovat?

„On má výkyvy. Musím to na něj prozradit. Když má svou motivaci, což jsou koncerty nebo focení, tak dokáže zabrat a je to jeden z největších dříčů, co jsem poznal. Když ji ale nemá, tak se rád zabývá jinými věcmi, než je zdravá strava,“ přiznal Kraus, který má privilegium, že může Mareše, jako jeden z mála lidí v Česku, peskovat. A prý si servítky nebere.

„Nemyslím si, že musím být opatrný. Každý, kdo přijde, má cíl a věří mi. Naopak ti klienti jsou rádi, že je hecuju,“ dodal Kraus, který nyní nejvíc musí zapracovat na své postavě. Již za několik týdnů totiž odlétá na finále Mr. World, kde bude bojovat o titul nejkrásnějšího muže světa.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat