Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Tajný večírek Leoše Mareše: Převleky za kněží a lehké děvy, dorazil i Rittig

  Leoš Mareš slavil narozeniny, do klubu dorazil i Ivo Rittig. | foto: Jiří Pitrof/Tilen VajtExpres.cz

  Nejbizarnější párty roku, to se může říct o večírku Leoše Mareše, který měl ve středu čtyřicáté narozeniny. A aby zábavu nějak ozvláštnil, se svými přáteli se převlékl do kostýmů světců. To ale moc nekorespondovalo s gratulanty, popřát mu přišel totiž sám velký Ivo Ritting, který má ke svatému muži hodně daleko.

  Leoš Mareš o svých narozeninách mluvil celý týden a i když je měl ve středu, neustále v Ranní show Evropy 2 avizoval svoje oslavy.

  Ta první byla jen soukromá v klubu, teprve až na tu veřejnou měl pozvat toho, kdo splní jeho podmínku a pošle na jeho transparentní účet pod hlavičkou charity předem požadovanou částku.

  My jsme byli přítomni jeho tajné oslavy, na kterou pozval jenom hrstku svých nejbližších přátel, s nimiž lehce po osmé hodině večerní dorazil do svého oblíbeného baru na tzv. Kozím plácku v centru Prahy.

  A hned po svém příchodu vyvolali všichni pozdvižení. Mareš a jeho kamarádi byli totiž převlečeni za svaté muže, tudíž zatímco Leoš měl na sobě kostým kněze, Patrik Hezucký byl za mnicha, dva jeho kamarádi za kardinála Richelieu a nechyběli ani další „kněží“.

  Dress code na narozeninové oslavě Leoše Mareše byl jasný. Muži šli za světce a ženy za rajdy.

  A podle oblečení jeho partnerky Moniky se dalo lehce usoudit, že se Mareš nechal inspirovat filmem Deník Bridget Jonesové,kde je Bridget pozvaná na party, kam mají muži dorazit v převlecích za kněze a ženy za lehké děvy.

  Právě tak totiž Monika svým vzezřením působila, což Mareše neskutečně dráždilo.

  Leoš působil hodně slušně řečeno živelně. Moniku neustále osahával a ona neměla úniku. Neustále se po ní plazil,“ sdělil nám náš zdroj z baru, podle něhož došlo k nejbizarnějším okamžiku celého večera tehdy, když se Koblížková tančila na lavici ještě s jednou dívkou na hit slovenského rappera Rytmuse Zlatokopky.

  Dress code bohužel nedodržel jeden z nečekaných hostů, který se na Leošovo oslavě objevil znenadání.

  Do Kozičky totiž pod rouškou tmy v lehkém a na míru šitém sáčku dorazil i „politický podnikatel“ vyšetřovaný kvůli machinacím se stamilionovými veřejnými zakázkami, který je považovaný za šedou eminenci pražské lobby party, Ivo Rittig.

  Ivo Rittig dorazil do klubu, kde Leoš Mareš slavil své čtyřicáté narozeniny.

  Ten sice zpočátku primárně nemířil na narozeninovou oslavu našeho nejlépe placeného moderátora a přisedl si k jiné partě, se kterou velmi nahlas řešil nějaké záležitosti kolem stavební společnosti Metrostav a nečekaně zemřelého politika Miloslava Ransdorfa, když si ale Mareše všiml, ihned změnil stůl.

  Jen je nám záhadou, zda věděl, že má Leoš narozeniny, nebo jej upoutal moderátorův podivný outfit.

  Od Mareše a Hezuckého jsme sice zvyklí na divočejší večírky, ze kterých se přesouvají rovnou do rádia, tentokrát jako první odpadl lehce před půlnocí Marešův dlouholetý parťák Patrik Hezucký, který sotva stál na nohou a cestou do svého bytu, který se nachází necelých pět set metrů od baru, musel několikrát zastavit, aby opět našel rovnováhu a neskácel se na zem.

  A i když slavil čtyřicáté narozeniny, do svítání se nezdržel ani Mareš, který odešel necelé tři hodiny po svém parťákovi.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 1:26 sobota 27. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   112
  • Tvl
   22
  • Super
   18
  • Sladký
   13
  • Haha
   11
  • Cože
   10
  Vybrali jsme pro vás

  Sexy učitelka si založila účet na platformě OnlyFans. Žáci ji našli a teď s ní flirtují

  Učitelek na OnlyFans, často také nazývané jako platformě pro dospělé, není málo. Většinou se vše zvrtne, když na jejich...

  Matka na pervitinu a italská domácnost. Jak to bylo s vraždou dítěte v Mostě

  Premium Vyostřené konflikty, dvojí život matky, neúspěšné podněty sociálce, problémová čtvrť a drogy. Z pozadí sporu o tříleté...

  Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

  Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

  Kam zmizel lupič století. František Procházka podle svědků žije v Karibiku

  Premium Policie si chvíli myslela, že je František Procházka, který ukradl 540 milionů korun, po smrti. Jenže někteří Češi ho...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz