jít naiDNES.cz

Návrat Lenky Zahradnické do Ulice: Jak bude pokračovat postava naivní Heduš?

Lenka Zahradnická | foto: Facebook Lenky Zahradnické

Herečka Lenka Zahradnická (34) se už doma s malou dcerkou asi nudila, proto neváhala ani vteřinu, když dostala nabídku zahrát si znovu naivní Hedviku v seriálu Ulice. Sama přiznává, že se jí po natáčení a ostatních hercích stýskalo. Je ráda, že je v tom kolotoči znovu. Co bude s její postavou Heduš dál?

Sympatická herečka Lenka Zahradnická si dlouho užívala mateřské povinnosti. Nechtěla spěchat do práce, protože si uvědomila, že ten ztracený čas s dcerkou jí už nikdo nevrátí ani nenahradí, proto k herectví tolik nespěchala.

Teď se změnila situace. Když jí zavolali z produkce seriálu Ulice, že by se mohla Heduš zase vrátit do děje, herečka neváhala ani vteřinu a nabídku na pokračování své postavy ihned kývla. 

„A je to venku. Ano, Heduš vrací úder,“ pochlubila se Lenka na Instagramu. „Když mi zavolali, jestli bych si Heduš nechtěla ještě zahrát, tak jsem upřímně moc neváhala. Málokdy se vám totiž stane, že se v postavě totálně vyžíváte a dostanete velkou důvěru a svobodu v její tvorbě,“ prozradila Lenka.

Pak ale začala být tajemná jako hrad v Karpatech a na dotazy natěšených fanoušků, jak to bude s Heduš a Otíkem, který utekl zbaběle od oltáře, už moc odpovídat nechtěla. 

„Nechtějte po mně vědět, jak to bude, protože to říct stejně nesmím, v hlavně to stejně neudržím a přišli byste o překvápko. Jediné, co vám můžu slíbit, je, že nudit se fakt nebudete. Doufám. Heduš go!“ dodala herečka. 

Lenka už začala s natáčením a nemůže se dočkat, až první díly budou venku. Vyžívá se v tom, že se opět vrátila do hry a začíná pracovat na plný úvazek. 

Fotogalerie

Komentáře