Tahle zrzavá Slovenka se fotila jako Popelka. Pánové, utrhli byste pro ni oříšek?

Herečka se vžila do role Popelky. | foto: Arthur Koff

Když se řekne Popelka, každému se hned vybaví Libuška Šafránková. Když by se oblíbená pohádka natáčela dneska, měla by herečka velmi krásné zastoupení v podobě Lenky Vacvalové.

Pohledná herečka a moderátorka Lenka Vacvalová měla o víkendu nabitý program na horách. Nejprve spolu s Evou Decastelo moderovala čtvrtý ročník póla na sněhu, který se tradičně konal ve Špindlerově Mlýnu a je vždy neobyčejnou podívanou.

Lenka pak využila volné chvíle během her a osedlala si hnědáka, na kterém pózovala jako pohádková Popelka. Slovenská zrzka si focení z koňského hřbetu velmi užívala, přestože venku byla strašlivá zima a pršelo.

Samozřejmě bylo také náročné mít venku oblečené takové šaty. Ale když je ta možnost mít tu ty koně, to zasněžené prostředí a ty krásné šaty, tak proč bych to nevyužila,“ popsala.

Jednou jsem dokonce dostala od někoho tři oříšky, ale nic v nich nebylo. Ale jako Popelka se cítím vždy, když se zúčastním nějaké pěkné akce v krásných šatech. Je jsem zatím nikde nepotkala toho prince,“ přiznala herečka, která nemá za sebou jenom extrémní focení na sněhu, ale také extrémní natáčení, které zažila loni.

Mám za sebou natáčení filmu Teambuilding, který půjde tento rok do kin, a když jsme točili léto v říjnu, byla tam taková zima, že jsem ji už fyzicky nezvládala. Dostala jsem k jídlu úplně obyčejné těstoviny ze sýrem a měla jsem pocit, že je to to nejlepší jídlo mého života, jak jsem byla z té zimy vyčerpaná,“ prozradila Vácvalová, která nemoderovala polo jen tak náhodou. Přiznala totiž, že k tomuto sportu má velmi blízký vztah.

Já se učím hrát polo, jsem v klubu, který organizoval tuto akci a zatím jsem ve fázi, kdy se učím jezdit dobře na koni. Vzniklo to tak, že jsem před rokem tuto akci moderovala, nic jsem o pólu nevěděla, ale velmi mě zaujalo, tak jsem začala trénovat. Je to velmi těžký sport, hlavně v tom, že ženy a muži mohou hrát spolu a je dovolen jejich kontakt, mohou na sebe tlačit. A neumím si představit, že by na mě v té hře nějaký stokilový Angličan tlačil, abych spadla,” dodala herečka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:10 8. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  9
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  5
Komentáře