jít naiDNES.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stali Jiří Dvořák s taneční partnerkou Lenkou Norou Návorkovou. V kuloárech se šuškalo, že excelentním výkonům, které diváci sledovali z pohodlí domova, předcházely drsné hádky. Expres.cz se krásné blondýny zeptal, jak to s těmi drsnými rozbroji skutečně bylo!

Tančit ve StarDance, to není jen záře reflektorů, ovace a luxusní šaty! Tanečníci se na každý televizní přenos připravují denně několik hodin. Proto není překvapením, že hádky mezi tanečními páry jsou na denním pořádku!

No jasně, že jsme se pohádali! Pár, který řekne, že se nepohádal, tak kecá! Byly tam ponorky a měli jsme slabší chvíle, ale vždycky jsme si to vyříkali, že se vyčistil vzduch, a jeli jsme dál,“ přiznává Návorková, pod jejímž vedením si taneční pár odnesl cenu pro vítěze.

„Nelze říct, že bychom se hádali a nějak na sebe křičeli. Já jsem třeba začala být naštvaná a Jirka to hned odpozoroval, a tak za mnou hned šel s tím, že to vyřešíme a promluvíme si o tom,“ dodává, jak to s hádkami bylo.

Mezi Návorkovou a Dvořákem panovala od začátku jistá symbióza, což se nedalo říct o každém páru. „Ještě když jsme se neznali, tak si občas rýpnul, ale brzy pochopil, že to nemá žádný dobrý efekt. Myslím, že všechny větší krize jsme řešili poklidně a vždycky jsme si to vyříkali. Ono jich zase nebylo tolik. Všehovšudy tak dvě tři, což je dobré skóre za půl roku,“ míní sympatická lektorka.

„O tancování se říká, že je to jako manželství. Manželi ale rozhodně nebudeme. Máme skvělý vztah jak profesní, tak přátelský, takže doufám, že kamarády zůstaneme,“ předpokládá Návorková. Pro velký úspěch jistě není překvapením, že pár spolu hodlá tančit i nadále.

Už máme potvrzené nabídky na plesy, kde budeme vystupovat, a další nabídky stále přicházejí, takže tohle určitě nebyl poslední tanec,“ ujišťuje nás. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:24 pondělí 15. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  48
 • Sladký
  12
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat