jít naiDNES.cz

Návorková o Jiřím Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále taneční soutěže StarDance. Tanečnice Lenka Nora Návorková se s hercem Jiřím Dvořákem těší největší oblibě poroty i diváků, a tak jejich postup nebyl až tak překvapivý. Mnozí ale upozorňují na to, že to není jen tak samo sebou a že za úspěchem páru se skrývá Dvořákova předchozí taneční průprava. Co na to říká jeho taneční partnerka?

Jirka je skvělý a myslím, že to všichni vidí. Už na třetím tréninku jsem mu řekla, že sice nevím, jak tancují ostatní, ale že bych ho neměnila. Jsme super parťáci!“ nešetří chválou Návorková.

Jiří Dvořák Expresu kdysi prozradil, že má za sebou „drobnou taneční průpravu“, což ale v praxi znamená, že býval profesionálním tanečníkem společenských tanců. „Hrozně se řeší předešlá taneční průprava a já bych k tomu chtěla jenom říct, že tehdy se tančilo úplně jinak,“ reaguje na náš dotaz hercova taneční partnerka.

My všechno jedeme od začátku a naopak je to náročné někdy v tom, že má spousty zlozvyků, něco se přeučit je mnohem těžší než se naučit něco nového,“ brání Návorková svého parťáka s tím, že za jeho talentem stojí něco úplně jiného.

„Jirka je tak dobrý proto, že je sám pilný a pracovitý. Já když třeba nestíhám, tak on jde na trénink sám, sám si to zkouší,“ vysvětluje krásná blondýna.

Má samozřejmě i svoje depky a jako každý má svoje mouchy, ale je to skvělý parťák a vím, že se na něj můžu spolehnout, že kdybych cokoliv potřebovala, podrží mě,“ dodává Návorková na adresu svého tanečního partnera.

„Naším cílem je předvést to nejlepší, co dokážeme v ten daný moment. Chceme si to užít a to, jestli postoupíme, to už není v našich rukách,“ uzavírá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 13. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  34
 • Haha
  10
 • Trapas
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat