jít naiDNES.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere jako splněný sen. Nic není ale zadarmo, a tak připouští, že ji účast v taneční soutěži StarDance vyčerpává víc, než si původně myslela. „Někdy jsem z toho nepříčetná, jak se nic nedaří,“ říká krásná blondýna.

V deváté řadě StarDance patří od začátku k nejlépe hodnoceným soutěžním párům, a to jak odbornou porotou, tak diváky. O to je to pro Lenku Noru Návorkovou a herce Jiřího Dvořáka větší dřina! 

Je to strašně zavazující, že máme pořád nasazenou laťku vysoko a každá chyba je o to víc trestaná, že se od nás čeká o to víc,“ přiznala Expresu krásná tanečnice. Myslím si ale, že se nám to docela daří plnit,“ dodává Návorková, kterou porotci chválí především pro dokonalé a originální choreografie.

Od minulého týdne musí vymýšlet rovnou dvě! 

S choreografií vždycky čekám, co mi hodí hudba. Kolikrát jsem půlku týdne nepříčetná, že se mi z toho nic nedaří vymyslet, a začnu z toho být nervózní. Buď jdeme po textu v písničce, naskytne se příběh, nebo mě ta hudba vede, nebo se domluvíme s Jirkou,“ říká Návorková.

Ačkoliv z pohledu diváka soutěž působí jen jako velká zábava, kdy se celebrity musí naučit pár tanců, za přípravou se skrývá několikaměsíční každodenní dril.

Je to náročnější, než jsem si myslela na začátku. A nejen ty naše celebrity jsou unavené, ale i my jsme unavení. Vždy jsme trénovali tři až čtyři hodiny denně, ale od minulého týdne, kdy už byly dva tance, to bylo osm až devět hodin denně,“ prozradila Návorková.

Stojí to ale za to, měla jsem obrovskou radost a bylo to i vidět. Je to splněný sen. Být finalistou je skvělé, brečela jsem štěstím,“ připouští tanečnice, kterou teď s Jiřím Dvořákem čeká poslední a zřejmě i nejnáročnější týden tréninků.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:08 9. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  31
 • Sladký
  17
 • Tvl
  15
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat