jít naiDNES.cz

Lenka Dusilová se Zemanem ustřelila. Ale přát jí za to smrt? To je česká ostuda!

Svým projevem rozhořčila příznivce Miloše Zemana, | foto: Koláž Expresu

Lenka Dusilová během své písně kritizovala Miloše Zemana a zasela tím bouři. Na hudební ceny politika nepatří a zpěvačka za to právem sklidila kritiku, a to i od nás z redakce. To, co však předvádějí někteří primitivové a internetové hyeny, kteří jí přejí smrt, je absolutně za hranou. S tím nesouhlasíme!

O proslovu Lenky Dusilové si můžeme myslet co chceme, musíme ale uznat, že v demokratické zemi má každý právo na svobodu projevu.

Fotogalerie

A toto právo mají tentokrát bohužel i příznivci prezidenta Miloše Zemana, kteří od sobotní noci do té doby skoro zapomenutou zpěvačku zásobují nechutnými vzkazy, které jsou již mnohdy až za hranicí slušnosti a dobrého vkusu.

Než zveřejníme ty nejnechutnější vzkazy, musíme připomenout, čím Dusilová rozhořčila příznivce našeho prezidenta.

Během svého hudebního vystoupení, které Česká televize vysílala živě, tudíž ji nešlo vystřihnout, přečetla ze zmuchlaného papírku čtyři věty, které ihned začal řešit celý národ.

Mám na srdci pár slov. Je to důležitý. Nesouhlasíme s tím, že se prezident naší země ve svém úřadu chová nedůstojně a i naším jménem podlézá režimu popírajícímu svobodu a demokracii. Jestli se to nelíbí ani vám, prosím, nebojte se dát najevo svůj názor. Děkujeme,“ pronesla Dusilová, která nejspíš očekávala nějakou reakci, ale rozhodně ne nechutné výhrůžky.

Pitomá husa jako vy by zasloužila pracovní tábor nebo okamžité vypovězení za hranice republiky. Je mi z vás zle a přeju vám jenom to nejhorší. Jste vzorový typ namyšlené slepice, ku*va, která zpívá nesmysly a pokládá se za svědomí národa. Typická celebrita. Odpornost a hnus,“ napsala jí na její facebookové stránky Věra Kudláčková.

To jistý Radim Böhm zašel mnohem dál, když ji nazval svazáckou vagínou, která si má svůj agitační proslov strčit do „někam“. A to schválně používáme mnohem slušnější výrazy.

Tím to ale neskončilo. Převážná část rozhněvanců jí nadávala do alkoholiků a feťáků.

Podívejte se do fotogalerie, co všechno jsou schopni napsat lidi v afektu někomu, koho v životě neviděli a provinil se jenom tím, že veřejně řekl nahlas svůj názor.

Je to opravdu smutný pohled.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:41 9. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  172
 • Super
  126
 • Haha
  25
 • Tvl
  22
 • Sladký
  16
 • Cože
  13
Komentáře